» » » » Опис досвіду роботи переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2007»
Інформація
  • Переглядів: 5413
  • Автор: admin1
  • Дата: 16-11-2011, 15:15
16-11-2011, 15:15

Опис досвіду роботи переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2007»

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Математика

Розум, розтягнутий новою ідеєю,
ніколи не набуває попередніх розмірів.
Олівер Венделл Голмс


Висновки

про педагогічну і методичну діяльність вчителя математикиЧернівецького ліцею №1, Заслуженого вчителя України, переможця ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2007” в номінації „Математика” Кінащук Наталії Леонідівни
Творчість, професіоналізм, любов до вибраної професії, бажання самовдосконалення, виняткова вимогливість до себе – слова, що характеризують професійні якості Заслуженого вчителя України – вчителя математики Чернівецького ліцею № 1 Кінащук Наталії Леонідівни.

Вчитель має фахову вищу освіту та педагогічний досвід (22 роки), який забезпечує викладання математики в різнопрофільних класах. З урахуванням багатопрофільності ліцею вчитель впроваджує різні навчальні програми та спеціальні курси за вибором, акцентує увагу на розвиток пізнавальних здібностей учнів: вміння логічно мислити, аналізувати, узагальнювати, спостерігати. Її учні є переможцями II, III та IV етапів Всеукраїнських олімпіад з математики.
Наталія Леонідівна приділяє велику увагу методичній роботі. Вона є активним учасником методичних нарад, семінарів різного рівня, де вдало ділиться власними напрацюваннями та досвідом, є членом міської та обласної науково-методичної групи „Талант і елітарність”.

Оволодівши основними аспектами методології модульно-розвивальної системи навчання (МРСН), елементами інноваційних технологій, особистісно-орієнтованого навчання, вчитель вміло використовує їх при викладанні математики. Як результат – учителем створено авторський навчально-методичний комплекс, який включає: модуль вчителя, модуль учня, адаптовані структурно-логічні схеми, варіанти різнорівневого обов'язкового контролю. Дев’ятий рік досвід вчителя вивчається і впроваджується в практику вчителями математики області, оскільки його узагальнено і схвалено Вченою радою ІППОЧО. Підтримуючи свою педагогічну грамотність, вчитель завжди в курсі всіх новацій. Таким чином, опрацювавши теорію тестування, вчителем розроблено завдання в тестовій формі навчаючого та контролюючого характеру для перевірки рівня навчальних досягнень учнів з різних функціональних модулів з використанням різних форматів. Як результат роботи з впровадження тестових технологій на уроках математики – участь випускників 11-х класів у незалежному зовнішньому оцінюванні, які кожного року показують високі результати, наприклад: серед 11 учнів, що брали участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики, 9 отримали результати достатнього та високого рівнів, з них 6 – високого – найвищий в області результат.

kinashhuk.doc [95 Kb] (cкачувань: 451)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2019 (60)
Вересень 2019 (125)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше