Інформація
  • Переглядів: 1012
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-01-2018, 12:38
21-01-2018, 12:38

Успіх – синонім великої науки математики

Категорія: Математика / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

21 січня 2018 року на базі Вищого професійного училища радіоелектроніки м. Чернівці проходить ІІІ  етап Всеукраїнської  учнівської олімпіади з математики.
В урочистому відкритті взяли участь: Оксана Сакрієр, начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, кандидат політичних наук; Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат історичних наук; Ігор Черевко, декан факультету прикладної математики ЧНУ імені Ю.Федьковича, професор; Володимир Михайлюк, професор, завідувач кафедри математичного аналізу факультету математики та інформатики ЧНУ імені Ю.Федьковича, доктор фізико-математичних наук, голова журі; Наталія Потяк, провідний спеціаліст сектору координації діяльності вищих навчальних закладів та науки управління освіти і науки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Ольга Біляніна, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін Інституту педагогічної освіти Чернівецької області, секретар журі, Савелій Одайський, директор Вищого професійного училища радіоелектроніки м.Чернівці, кандидат педагогічних наук.
Члени журі та оргкомітету звернулися до учасників олімпіади з вітальними словами й зазначили, що людина, яка «на ти з математикою» є успішною та прогресивною. Адже синонімом великої науки математики є успіх. Наука, яка привела учнів на ці змагання, упродовж життя буде гідним орієнтиром для громадян своєї країни. 
Була висловлена подяка наставникам  школярів – учителям, які вклали свою працю й виплекали у дітей любов до цариці наук та директору Вищого професійного училища радіоелектроніки м.Чернівці Савелію Івановичу й усьому колективу за високу організацію та теплу гостинність.
В обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики беруть участь учні 7-11 класів закладів освіти області та м.Чернівці.
Робота одімпіади триває. Успіх – синонім великої науки математики
Успіх – синонім великої науки математики
Успіх – синонім великої науки математики


Успіх – синонім великої науки математики


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (97)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше