» » » » Засідання районного методичного об’єднання вчителів математики
Інформація
  • Переглядів: 671
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-11-2017, 15:27
15-11-2017, 15:27

Засідання районного методичного об’єднання вчителів математики

Категорія: Математика / Заклади загальної середньої освіти області / Путила

14 листопада 2017 року на базі Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Путильської районної ради відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів математики закладів загальної середньої освіти району.
Гарний настрій гостям подарували учні школи під час презентації освітнього середовища  закладу (керівник Бубряк Марія Дмитрівна, заступник директора з виховної роботи). 
Учасники засідання РМО відвідали урок алгебри у 7-му класі з теми «Розкладання многочлена на множники способом винесення спільного множника за дужки», який провела Зурак Ганна Миколаївна, вчитель математики Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Під час круглого столу з проблеми «Узагальнення і систематизація знань, умінь і навичок учнів» вчителі математики мали можливість обмінятись досвідом роботи щодо пошуку та застосування різноманітних педагогічних форм, методів, прийомів, які дають можливість активізувати навчальну діяльність учнів на уроках математики та в позаурочний час, ефективно розвивати їхні творчі здібності.
В рамках методичного об’єднання відбулось засідання авторської творчої майстерні вчителів математики з проблеми «Розв’язування нестандартних завдань у шкільному курсі математики. Формування математичної грамотності учнів у процесі розв’язування прикладних, текстових задач та вправ». Грицюк Надія Павлівна, вчитель математики Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бідоча Тетяна Савівна, вчитель математики Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рильчук Галина Танасіївна, вчитель математики Довгопільської ЗОШ І -ІІІ ступенів, Кочерган Володимир Миколайович, вчитель математики Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, поділились досвідом роботи щодо підготовки учнів до участі в олімпіадах з математики. Особлива увага була приділена детальному розбору нестандартних задач. 
До уваги вчителів математики було представлено уривок з твору Лесі Українки «Лісова пісня» (керівники Харюк Марія Василівна та Коваль Алла Юріївна, вчителі української мови та літератури Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів). скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше