Інформація
  • Переглядів: 731
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-11-2017, 10:34
8-11-2017, 10:34

Віртуальна школа з математики

Категорія: Математика / Віртуальна школа / ІППОЧО

7 листопада 2017 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося перше онлайн-заняття у рамках «Віртуальної школи» з математики.
За координації О.Я.Біляніної, методиста науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППО ЧО, педагоги Чернівців мали змогу всебічно обговорити тему: «Елементи комбінаторики, теорії ймовірностей та математичної статистики. Комбінаторні задачі».
Онлайн-заняття проводили: О.В.Гоян, учитель математики Чернівецької гімназії №5, учитель-методист; Ю.О.Андрух, учитель математики Чернівецького багатопрофільного ліцею №4, учитель-методист; Г.В.Федик, учитель математики Чернівецької СЗОШ І-ІІІ ст. №6, учитель-методист; О.Т.Шептинська, учитель математики Чернівецької гімназії №1, учитель-методист.
Метою онлайн-заняття передбачено розвиток вміння застосовувати основні поняття з математики; розширення, поглиблення базового змісту навчання, оновлення формату самовдосконалення педагогів і учнів, удосконалення підготовки випускників закладів освіти області до ЗНО.
На занятті був перехід від теоретичних до практичних завдань. У практичному матеріалі був зроблений акцент на найважливіших аспектах, які потрібно знати у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. 
Обрана сьогодні тема для обговорення на засіданні Віртуальної школи – актуальна і для учнів, і для учителів-математиків, які бажають урізноманітнити своє заняття, адже онлайн-тренінг був дуже продуктивним. Це підтвердили активні учасники, які швидко й правильно розв’язували цікаві приклади й задачі. 
Насамкінець Ольга Біляніна щиро подякувала усім за увагу, побажала успіхів та творчих здобутків при вивченні великої науки математики!
Щиро дякуємо за інтерес до математики! Сподіваємося, що ні в кого не буде складнощів із елементами комбінаторики, теорії ймовірностей та математичної статистики під час зовнішнього незалежного оцінювання, і всі знайдуть відповіді на свої запитання!
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше