Інформація
  • Переглядів: 841
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-03-2017, 16:52
9-03-2017, 16:52

Віртуальна школа з математики

Категорія: Математика / Відео галерея / Віртуальна школа / Стрічка

9 березня 2017 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося онлайн-заняття у рамках «Віртуальної школи» з математики.

Спершу Ольга Ярославівна Біляніна, методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, звернула увагу слухачів студії на форми організації підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики, які діють на базі ІППО ЧО. Оскільки проведення онлайн-занять мають різну форму організації: робота з учителем-тренером чи самопідготовка, то цілі щодо сприяння розвитку окремих умінь застосовувати основні поняття з математики; розширювати та поглиблювати базовий зміст навчання; оновлювати формат самовдосконалення та удосконалення підготовки випускників закладів освіти області до ЗНО, мають різні ступені досягнення. Однак у будь-якому випадку важливо правильно використовувати інструментарій та проявляти силу волі, бажання подолання труднощів навчитися вчитися.

Темою онлайн-уроку визначена «Взаємне розташування прямих площин у просторі. Кути і відстані у просторі», який провели Ольга Григорівна Ілащук, учитель математики Колінковецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів Хотинського району, вчитель-методист та Людмила Дмитрівна Музика, учитель математики Клішковецької гімназії Хотинського району, вчитель-методист.

Метою онлайн-заняття передбачено розвиток вміння застосовувати основні поняття з математики; розширення, поглиблення базового змісту навчання, оновлення формату самовдосконалення педагогів і учнів, удосконалення підготовки випускників закладів освіти області до ЗНО.

Насамперед Ольга Ілащук навела учням доречну актуальну цитату Т.Шевченка: «Учітеся, брати мої! Думайте, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь». Ольга Григорівна  детально окреслила аксіоми стереометрії й взаємне розміщення прямих у просторі. На занятті був перехід від теоретичних до практичних завдань. У практичному матеріалі був зроблений акцент на найважливіших аспектах, які потрібно знати у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Вчитель показала різні способи розв’язку завдань, навела найцікавіші приклади завдань ЗНО з минулих років.

Людмила Музика розгорнула детальніше тему «Кути і відстані у просторі», нагадала визначення відстані та кутів, їхнє застосування та властивості; відстань між двома фігурами, відстань між двома паралельними прямими, перпендикуляр і похила, відстань від точки до площини, відстань від точки до плоскої фігури, кут у просторі, кут між прямими, кут між мимобіжними прямими тощо. Було наведено різні приклади цікавих задач, тестових завдань та теореми.

Ольга Біляніна щиро подякувала усім за увагу, побажала успіхів та великого бажання й натхнення при вивченні великої науки математики, Божої благодаті, миру та здоров’я.
Віртуальна школа з математики
 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше