» » » » Відбулося третє навчальне онлайн-заняття з математики – один із шляхів підвищення рівня підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання
Інформація
  • Переглядів: 991
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-11-2016, 09:57
17-11-2016, 09:57

Відбулося третє навчальне онлайн-заняття з математики – один із шляхів підвищення рівня підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання

Категорія: Математика / ІППОЧО

15 листопада 2016 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося третє онлайн-заняття у рамках «Віртуальної школи» з математики.

Ольга Ярославівна Біляніна, методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, звернула увагу слухачів Студії на форми організації підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики, які діють на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Оскільки проведення он-лайн занять мають різну форму організації: робота з учителем-тренером чи самопідготовка, то цілі щодо сприяння розвитку окремих умінь застосовувати основні поняття з математики; розширювати та поглиблювати базовий зміст навчання; оновлювати формат самовдосконалення та удосконалення підготовки випускників закладів освіти області до ЗНО, мають різні ступені досягнення. Однак у будь-якому випадку важливо правильно використовувати інструментарій та проявляти силу волі, бажання подолання труднощів навчитися вчитися.

Окрім діючих занять віртуальної школи, вона рекомендує використовувати перегляд занять на сайті ІППОЧО завдяки youtube-каналу, які систематично поповнюється розробками наших педагогів. Рецензований навчально-методичний комплекс з математики укладається відповідно до Програми ЗНО. Так, наприклад, додано ще одну розробку занять з теми «Квадратні рівняння. Рівняння, що зводяться до квадратних. Теорема Вієта. Розклад квадратного тричлена на множники. Квадратні нерівності. Метод парабол». Її підготували фахівці Вижницького району: Рибчук Галина Василівна, учитель Вижницької гімназії, та Ковдриш Володимир Федорович, завідувач РМК відділу освіти Вижницької райдержадміністрації. Сподіваємося, що всі відеоматеріали, презентації, змістова теоретична частина та практичні вправи сприятимуть створенню дієвих засобів навчання – платформи підготовки до ЗНО та ДПА.

Тема заняття «Тригонометричні функції. Тотожні перетворення тригонометричних виразів. Обернені тригонометричні функції. Найпростіші тригонометричні рівняння». Її підготували двоє педагогів-фахівців, що за результатами підготовки мають певні здобутки, навіть 200-бальників: Ярослава Мирославівна Дроник – учитель математики Чернівецької гімназії №5 та Ірина Володимирівна Жук – завідувач кафедри ІППОЧО, кандидат педагогічних наук, учитель математики Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів.

Отже, заняття складалося із двох частин, які взаємозв’язані та формують відповідний рівень предметних компетентностей від загальних понять введення тригонометричних функцій до формування умінь застосовувати відповідні навички під час розв’язування завдань на ЗНО. Зокрема, Ярослава Мирославівна окреслила загальний підхід до використання означень та властивостей тригонометричних функцій, зв’язок між градусною та радіанною мірами кутів, парність та непарність тригонометричних функцій, формули зведення, найменший додатний період тригонометричних функцій у ЗНО. А Ірина Володимирівна більше уваги приділила: основним тригонометричним формулам, що пов'язують тригонометричні функції одного аргументу; оберненим тригонометричним функціям, їх властивостям та графікам. Наводячи конкретні приклади, Ірина Володимирівна зосереджувала увагу на формуванні уміння відкидати неправильні відповіді, тим самим звужуючи вибір правильності та, підвищуючи ймовірності правильного вибору. Також під час заняття розглядалися найпростіші тригонометричні рівняння, рівняння з параметром.

Підсумки підвела Ольга Ярославівна, яка також ознайомила слухачів Студії з графіком наступних занять Віртуальної школи у номінації «Математика»: 24.11; 06.12; 27.12.2016р. «Як бачите, ми рухаємось в темпі, щоб опрацювати якомога більше тем до Нового року, бо роботи ще дуже багато, а нам треба мати час для повторення!»

Насамкінець, педагоги прощалися і бажали успіхів старшокласникам та вчителям загальноосвітніх навчальних закладів області!

  


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введите код: *
оновити, якщо не видно коду

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше