» » » » Управління сучасним освітнім закладом. Перші кроки новопризначеного керівника
Інформація
  • Переглядів: 4195
  • Автор: admin1
  • Дата: 13-02-2012, 17:11
13-02-2012, 17:11

Управління сучасним освітнім закладом. Перші кроки новопризначеного керівника

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Менеджмент управління

Тарнавська Наталя Лазарівна, директор Горбівецької ЗОШ І-ІІ ступенів Глибоцького району

Коли мене призначали директором школи, я, звичайно, хвилювалась, багато було запитань:
1.Чим я відрізнятимусь від попереднього директора, чим буду кращою?
2.Як скерувати роботу закладу в потрібне русло, як виробити власний стиль керування?
3.Чи готова я співпрацювати? Чи готовий колектив до співпраці зі мною?
Безумовно, я розуміла: якщо мене призначили на цю посаду – значить, я її варта, і це усвідомлення поклало на мене ще більше відповідальності. Тож хвилювання та проблеми були, насамперед, психологічного характеру.

Працюючи над собою, у людини виробляються і удосконалюються і професійно – ділові якості, і організаторські здібності, і соціально – педагогічні якості, і моральні. Та керівник навчального закладу - це і висока моральність, і універсальні знання, і гнучкість мислення, і прагнення до самовдосконалення.

Маючи невеликий досвід роботи на посаді, можу стверджувати, що навчання директора – тривалий ( може і безкінечний) процес самовиховання, самоосвіти, самоаналізу, самовдосконалення.

Особливих труднощів не було – було велике бажання працювати, змінити навчальний заклад на краще.

Допомога у цій роботі – Школа новопризначеного директора, наставництво, педагогічна періодика, інтернет, та головний помічник директора – педколектив. Створення міцного колективу однодумців, професіоналів – це, на мою думку, найскладніше та найважливіше завдання новопризначеного директора. І тут надзвичайно важливими є особисті якості та організаторські здібності керівника.
Взаємини директора з учителем – це тонка і складна робота, яка дає високі результати. Тут у нагоді стала порада класика: «Якомога більше вимог і якомога більше поваги» (А. Макаренко). Причому, - вимоги як до вчителя, так і до себе.
Спиратися в роботі на людей – це азбука керівництва, і директору – початківцю необхідно розпочинати саме з цієї азбуки.

Основні завдання навчального закладу – надавати освіту , причому таку освіту, яка б відповідала державним стандартам та задовольняла потреби учнів та їх батьків.
Тому директор – початківець має вивчити ці потреби та спрямувати навчально – виховний процес на їх задоволення.

Головним інструментом в організації навчальної діяльності є внутрішкільний контроль. Директор не може бути лише менеджером, його основна функція – як і функція школи – давати знання, тому необхідно іти на уроки, працювати з вчителями, бачити учнів, їх знання, можливості і потреби.

Коло питань, що охоплює освіта, досить широке, а керівник, як основа закладу, має чітко володіти всіма питаннями. Змінюється життя, і школа змінюється разом з ним, навіть основні принципи та положення набувають нових обрисів.

Сьогодні вже неактуальним є принцип «поспішай повільно», який проголошував Я. Коменський, бо стрімко змінюється життя і суспільство ставить нові вимоги до громадян, тому школа, як осередок формування особистості має гнучко та динамічно реагувати на зміни та змінюватись зсередини.

Директору – початківцю складно працювати з колективом, у якому переважно досвідчені педагоги , вчителі – пенсіонери, яким важко, а часто – неможливо усвідомити відмінності у вимогах до сучасної особистості, учня, людини, громадянина. Таким чином, труднощі, з якими стикається новопризначений ( особливо - молодий ) директор – це спілкування та розуміння з боку старших досвідчених колег.

Час від часу ми мріємо про досконале навчання, ідеальні знання, високі бали наших учнів, хоча добре знаємо шляхи до них. Що допомагає втілити в життя наші мрії? Праця і тільки праця наближає нас до реалізації задумів, до організації навчально – виховного процесу нової якості.

А методи та форми роботи – це вибір кожного керівника. Головне – обрати найдієвіше, знайти ключ до розв’язку найскладнішої задачі – роботи з людьми.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (82)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше