» » » » Діяльність керівника навчального закладу під час атестаційного періоду
Інформація
  • Переглядів: 2376
  • Автор: admin1
  • Дата: 27-10-2011, 16:37
27-10-2011, 16:37

Діяльність керівника навчального закладу під час атестаційного періоду

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Менеджмент управління

Бальон М.В., методист
з атестації педкадрів НМЦМО

Системний підхід до проведення атестації педагогічних працівників передбачає планування атестаційної роботи, суворе дотримання етапів її проведення, виконання нормативного режиму під час організації та проведення атестації.
Головою атестаційної комісії, як правило, є керівник навчального закладу. Тому під час підготовки до проведення атестації педагогічних працівників йому необхідно :
• Чітко дотримуватися строків проведення атестації
• Знати повноваження атестаційної комісії
• Правильно вести документацію з атестації
• Оформити стенд з атестації
Також керівнику навчального закладу необхідно пам’ятати, що підготовку, проведення атестації та підбиття її підсумків слід здійснювати, маючи на меті утвердження високої ролі педагогічного працівника, підвищення його авторитету в колективі навчального закладу, серед вихованців та їхніх батьків, а роботу атестаційних комісій необхідно спрямувати на виявлення досягнень і прорахунків у педагогічній діяльності працівника.
Строки проведення атестації
Для того,щоби уникнути ускладнень під час проведення атестації, необхідно чітко дотримуватися строків та порядку її проведення.
До 20 вересня для організації та проведення атестації педагогічних працівників у навчальному закладі необхідно створити атестаційну комісію. Керівник навчального закладу має видати наказ «Про створення атестаційної комісії» , затвердити її склад , ознайомити з ним педагогічний колектив. До складу атестаційних комісій можна включити не лише працівників навчального закладу, а й представників наукових та інших установ, організації, об`єднань громадян (за згодою).
Атестаційну комісію створюють на один рік до формування нового складу атестаційної комісії. Персональний склад атестаційної комісії протягом року може змінюватись.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Атестаційні комісії створюють у складі: голови, заступника голови, секретаря, членів атестаційної комісії. Головою атестаційної комісії є керівник ( заступник керівника ) навчального закладу.
До 10 жовтня керівник навчального закладу має подати список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації, до атестаційної комісії, із зазначенням результатів попередньої атестації та строків проходження працівниками підвищення кваліфікації. У цей самий строк атестаційна комісія приймає заяви від педагогічних працівників, зокрема заяви про:
• Позачергову атестацію;
• Перенесення строку атестації.

Позачергова атестація може проводитися не лише за заявою працівника, а й за поданням керівника чи педагогічної ради навчального закладу.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Позачергова атестація з метою підвищення кваліфікаційної категорії може проводитися не раніше як через три роки після присвоєння попередньої.
До 20 жовтня атестаційна комісія проводить перше засідання, на якому розглядають такі питання :
• Затвердження списків педагогічних працівників , які атестуються
• Затвердження графіка роботи атестаційної комісії

• Прийняття рішення щодо перенесення строку чергової атестації тощо
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Атестація педагогічного працівника, який підлягає черговій атестації, може бути перенесена на один рік у разі його тривалої тимчасової непрацездатності або при переході працівника у рік проведення чергової атестації на роботу до іншого навчального закладу та з інших поважних причин. За такими працівниками до наступної атестації зберігаються кваліфікаційні категорії (тарифні розряди), педагогічні звання, встановленні попередньою атестацією.
Працівників, що атестуються, необхідно обов’язково ознайомити з графіком проведення атестації під підпис.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше