Главная > Історія та правознавство / Стрічка / Для учнів та студентів > Не пропустіть можливість взяти участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі есе з правознавства.

Не пропустіть можливість взяти участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі есе з правознавства.


21-02-2018, 17:04. Разместил: Moderator
З метою залучення молоді до обговорення найбільш актуальних проблем розвитку державних і правових інститутів України Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського Національного університету "Острозька академія" проводить  щорічний Всеукраїнський конкурс есез правознавства.
 
Запрошуються учні 10-11 класів заклади загальної середньої освіти України. Всім бажаючим потрібно до 1 березня 2018 року на діслати на електорнну адресу: pravo@oa.edu.ua друковану роботу обсягом 3-6 сторінок, в якій конкурсант розглядає актуальні проблеми держави і права ( в тому числі з історії держави і права) і надає авторське бачення досліджуваної проблематики.

Фінал конкурсу відбудеться у березні 2018 року в м. Острог.

Фіналісти та переможці Конкурсу отримають цінні  призи і грамоти, а також матимуть можливість познайомитись із Національним університетом "Острозька академія", поспілкуватися із студентами та професорсько-викладацьким складом Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Національного університету "Острозька академія".

Детальнішу інформацію про умови конкурсу Ви Зможите отримати, ознайомившись із  Положення про Всеукраїнський конкурс есе з правознавства, а також за телефоном: (03654) 2-39-30, моб.: (068) 465-08-05 або e-mail:pravo@oa.edu.ua
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад