Главная > Історія та правознавство / Віртуальна школа > Віртуальна школа з історії України

Віртуальна школа з історії України


18-12-2017, 16:16. Разместил: Moderator
14 грудня 2017 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти у рамках Віртуальної школи відбулося онлайн-заняття з історії на тему «В.Стус «Україна в боротьбі за збереження державної незалежності (1918-1921 рр.», яке провів Олексій Васильович Попович, учитель історії та правознавства НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського» Вижницького району, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
Метою онлайн-уроку передбачено розвиток уміння застосовувати основні поняття з історії; розширення, поглиблення базового змісту навчання, оновлення формату самовдосконалення педагогів і учнів, удосконалення підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання.
Насамперед Олексій Васильович окреслив аспекти і прийоми, які розглядалися на онлайн-занятті Віртуальної школи. Згодом чітко пояснив усі терміни з цієї теми, навів доречні приклади, згадав історичних осіб того часу, їхню роль у розвитку суспільно-політичної думки, поставив проблемні питання, чітко охарактеризував Брестський мирний договір між УНР та державами Четвертого союзу, Конституцію УНР, гетьманський переворот, утворення ЗУНР, Буковинське віче, українсько-польську війну, прихід до влади Директорії тощо. 
Також педагог продемонстрував зразки тестів, які зустрічаються на ЗНО та підготував цікаві завдання для кращого вивчення історії України.
Насамкінець Олексій Попович побажав учням упевненості, терпіння на шляху до вивчення цього предмету та найвищих результатів.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад