Інформація
  • Переглядів: 668
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-12-2017, 10:16
26-12-2017, 10:16

Районне методичне обєднання вчителів історії

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Історія та правознавство

21 грудня 2017 р. на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Грубна  Сокирянського району відбулося засідання РМО вчителів  історії  у формі семінару-практикуму на тему: «Нетрадиційні форми проведення уроків як засіб формування загальнонавчальних компетентностей учнів». У роботі семінару взяли участь заступник голови Сокирянської РДА Ірина Прокопівна Тарасова, методист РМК ВОМС Ганна Миколаївна Кучмей.
Гостинно зустрів учасників семінару та забезпечив теплу, родинну атмосферу роботи колектив школи, який нині очолює Ірина Вікторівна Пастушок.
Згідно плану роботи учасники семінару-практикуму відвідали фрагмент показового уроку історії України у 9 класі на тему: «Наш край у ХVІІІ – першій половині ХІХ ст.»., який провела вчитель історії Панєнкова Валентина Іванівна.  На уроці учні представили різнопланові міні-проекти про обставини входження нашого краю до складу Австрійської та Російської імперій, особливості етнічного та релігійного складу населення, історичні та архітектурні пам’ятки Буковини та Бессарабії. При цьому учні продемонстрували сформовані на високому рівні інформаційно-цифрову, соціально-громадянську, логічну, аксіологічну компетентності та вміння спілкуватися рідною мовою.
Під час екскурсії до етнографічного музею, створеного на базі школи, учасники з захопленням оглядали дбайливо збережені вишивки, одяг, знаряддя праці,  предмети побуту старообрядців, археологічні експонати. Втілюючи принципи мультілінгвальної освіти, учні-екскурсоводи ознайомили присутніх з експозицією музею українською, російською, англійською та німецькою мовами.
Присутні мали змогу переглянути презентацію проектної роботи «Традиції та побут старообрядців», яку підготувала разом з своїми вихованцями вчитель історії Панєнкова Валентина Іванівна. 
Учасники семінару підмітили злагодженість, професіоналізм у роботі колективу школи та побажали йому наснаги у продовженні славних традицій.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше