Інформація
  • Переглядів: 2163
  • Автор: admin1
  • Дата: 14-09-2011, 21:49
14-09-2011, 21:49

Cистема виховної роботи Вижницької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. ім. Н. Яремчука

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Інтернатні заклади трудове навчання

С.П.Варварюк, заступник
директора з виховної роботи

Педагогічний колектив, адміністрація школи працюють над впровадженням інноваційних технологій виховання підростаючого покоління, які сприяють саморозвиткові творчої особистості учнів. Виховний процес грунтується на українознавстві (календарні свята, різноманітні конкурси, екскурсії, зустрічі), традиціях школи.

Основна увага приділяється формуванню громадянина-патріота України, створенню умов для самореалізації особистості учня, відповідно до його здібностей, виховання громадянина з демократичним світоглядом і культурою, формування в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я, належних гігієнічних навичок і засад здорового способу життя.

Пріоритетними напрямками виховної роботи закладу є:
- виховання патріотизму;
- правовиховна робота з школярами;
- розвиток самосвідомості та культури самовиховання;
- прилучення учнів до головних духовних цінностей Батьківщини;
- формування морального обліку громадянина України;
- формування навичок здорового способу життя;
- розвиток творчих здібностей та трудових навичок учнів.

В процесі виховної роботи формується повага до Конституції, законодавства України, державної символіки. Проводиться робота по ознайомленню дітей з Законом “Про охорону дитинства”, Декларацією прав дитини та Конвенцією ООН “Про права дитини”.

Поряд із традиційними формами виховної роботи практикуються інтерактивні форми виховних заходів, які передбачають організацію і розвиток діалогового спілкування, котре веде до взаєморозуміння, взаємодії. В процесі виховних заходів учні вчаться критично мислити, вирішувати складні проблеми на основі аналізу обставин та відповідної інформації, зважувати альтернативні погляди, брати участь у дискусіях, спілкуватися з іншими людьми. Такі заходи розвивають комунікативне вміння і навички, допомагають встановити емоційні контакти між учнями, забезпечують виховне завдання оскільки привчають працювати в команді, прислухатися до думки друзів. Зокрема, це такі заходи, як ділова гра “Знай і поважай свої права”, рольова гра “Шляхами права”, казкова правознавча лотерея, юридичний волейбол та інші.

Послідовною є робота з батьківською громадськістю. На засіданнях батьківського комітету школи неодноразово порушувались питання щодо формування у дітей загальнолюдських цінностей таких як цілеспрямованість, рішучість, твердість у протистоянні негативному впливу.

У школі працює 15 гуртків за інтересами. 74,5% учнів школи охоплено гуртковою роботою. Наші вихованці - постійні учасники та переможці регіональних, обласних, районних конкурсів, виставок і фестивалів. Зокрема, в цьому навчальному році наші вихованці стали переможцями районних та обласних конкурсів “Юний дизайнер”, “Космічні фантазії”, “Вижницька палітра - 2011” , “Зачарований легінь”, “Світ дитинства”, обласної виставки технічної та декоративно-прикладної творчості, обласного конкурсу української декоративної творчості, районної виставки-конкурсу “Знай і люби свій край”.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше