» » Семінар-практикум для вчителів іноземних мов на тему «Використання інноваційних технологій при вивчені англійської мови у 9-х класах»
Інформація
  • Переглядів: 337
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-12-2017, 11:51
4-12-2017, 11:51

Семінар-практикум для вчителів іноземних мов на тему «Використання інноваційних технологій при вивчені англійської мови у 9-х класах»

Категорія: Інтернатні заклади

28 листопада 2017 року на базі обласного комунального навчального закладу «Буковинський  ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»  відбувся міський семінар-практикум для вчителів іноземних мов на тему «Використання інноваційних технологій при вивчені англійської мови у 9-х класах». 
З вітальним словом до всіх присутніх звернулася заступник начальника ліцею з навчальної роботи Анастіна І.І., яка відзначила  актуальність проведення семінару-практикуму в умовах розвитку Нової української школи.
Завідувач ММК Грохольська Г.Ф. ознайомила присутніх із змістом та шляхами впровадження інформаційних технологій при викладанні іноземних мов для реалізації освітнього процесу  в навчальних закладах. 
Методист Буковинського ліцею Бушовська О.А.  зазначила, що  якість та результативність навчання ліцеїстів залежить від творчої та креативної майстерності вчителя. Оксана Анатоліївна ознайомила присутніх із інноваційними технологіями які використовують  у своїй роботі педагоги Буковинського ліцею.
Майстер-клас з використання інноваційних технологій на уроках іноземної мови продемонструвала  вчитель ліцею Оленчук Людмила Анатоліївна  на занятті англійської мови з теми «Робота та професії. Обираємо кар?єру». Урок передбачав такі види роботи  як:  застосування лексичних конструкцій із теми «Професії» у різних видах мовленнєвої діяльності (читання, аудіювання, говоріння та письмо); удосконалення вмінь робити висновки за допомогою технології роботи в малих групах; розвиток вміння логічно висловлювати думки з теми, вести групову бесіду за ситуацією, ефективно співпрацювати під час групової роботи, розвиток вміння визначати професійні якості особистості, виховувати в учнів почуття поваги до людей різних професій.  Людмила Анатоліївна на уроці вміло поєднала роботу в парах та групах,   проектні технологій та застосування хмаринок-тегів для розвитку критичного мислення. Особливо цікавою стала презентація відеопроекту на тему «Популярні професії серед випускників». Учні провели дослідницьку роботу, взяли інтерв’ю у випускників Буковинського ліцею і Новодністровської гімназії та визначили, які професії популярні сьогодні.
За круглим столом учасники семінару,   вчителі іноземних  мов начальних закладів міста  Білоконь О.М., Звєрєва Л.Ф., Чорна В.Г., Іконнікова Л.М., Нагорняк В.М., Волоховська Л.П., Анчішкіна А.В., Федишина Т.С., обговорили новітні підходи в організації навчання учнів  з використанням електронних освітніх ресурсів та кращими практиками з використання інформаційних технологій в освітньому процесі.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (67)
Листопад 2018 (243)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше