» » » » Вебінар для вчителів іноземних мов з проблеми «Організація навчально-виховного процесу за оновленими навчальними програмами з іноземних мов»
Інформація
  • Переглядів: 238
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-06-2017, 14:43
15-06-2017, 14:43

Вебінар для вчителів іноземних мов з проблеми «Організація навчально-виховного процесу за оновленими навчальними програмами з іноземних мов»

Категорія: Іноземні мови / Стрічка / ІППОЧО

14 червня 2017 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася нарада-вебінар для вчителів іноземних мов з проблеми «Організація навчально-виховного процесу за оновленими навчальними програмами з іноземних мов», який зініціювала С.М.Куриш, завідувач НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППО ЧО, доцент.

У заході брали участь: Т.С.Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат історичних наук; В.А.Гладка, доцент кафедри романської філології та перекладу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, кандидат філологічних наук; В.А.Мартинюк, викладач англійської мови Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету, доцент, кандидат педагогічних наук; Н.В.Блажевська, методист НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППО ЧО; Т.С.Вірста, методист НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППО ЧО.

З вітальним словом звернулася до присутніх та онлайн-глядачів Тамара Богачик: «Кожний учитель  повинен вибудувати власну траєкторію педагогічного зростання, щоб вдало вступити у 2017/2018 навчальний рік. Центр іноземних мов та міжнародних відносин вже напрацював рекомендації, які будуть розглянуто на методичній та вченій радах. Наше завдання – побудувати стратегічну модель заходів, які будуть сприяти вихованню особистості та підвищити рівень професійної компетентності кожного педагогічного працівника». Також було сказано про підвищення рівня ефективності уроку як основної форми навчально-виховного процесу, запровадження інформаційно-комунікаційних технологій, роль тестових технологій навчання, шляхи зоорієнтування вчителя на підвищення фахового удосконалення.

Наталія Блажевська розкрила у своєму виступі організацію навчально-виховного процесу за оновленими навчальними програмами з іноземних мов. Було розкрито компетентний потенціал галузі «Іноземні мови», проаналізовано очікувані результати, орієнтовні параметри оцінювання.

Світлана Куриш глибоко розкрила тему «Рамка безперервного професійного розвитку учителів», де детально окреслила програму післядипломної педагогічної освіти вчителів іноземних мов, методичний посібник для вчителів-тренерів, посібник для вчителів-слухачів курсів фахового удосконалення, складові професійної діяльності вчителя, дескриптори та показники тощо.

Валентина Гладка детальніше розповіла про професійну педагогічну компетентність, професійність учителя, які поповнюються арсеналом навичок, професійної культури, умінням вчителя планувати свою діяльність, володіння новаційними технологіями. Також було підведено підсумки щодо минулого навчального року у контексті іноземної мови.

Про професійний розвиток учителя англійської мови висвітлила у своєму виступі Вероніка Мартинюк акцентуючи увагу на інноваціях, міжнародній сертифікації вчителя ТКТ, фаховому зростанні. Вероніка Адамівна познайомила онлайн-глядачів із новими змінами у програмі, проаналізувала чим вони відрізняються від старої програми, згодом детальніше окреслила модулі, на які треба звернути кожному вчителю, їхню структуру, вид тощо.

Згодом Світлана Куриш зосередила увагу аудиторії на рекомендаціях щодо ефективного розподілу годин варіативної складової робочих навчальних планів та прийняття методичних рекомендацій щодо організації навчально-виховного процесу за оновленими навчальними програмами з іноземних мов. Було поінформовано про рік Японії в Україні, який затверджено указом Президента України. Світлана Михайлівна цікаво розповіла про 30 вражаючих фактів про японську освіту.

На завершення засідання круглого столу було підведення підсумків та ухвалення рекомендацій. 

Вебінар для вчителів іноземних мов з проблеми «Організація навчально-виховного процесу за оновленими навчальними програмами з іноземних мов»
Вебінар для вчителів іноземних мов з проблеми «Організація навчально-виховного процесу за оновленими навчальними програмами з іноземних мов»
Вебінар для вчителів іноземних мов з проблеми «Організація навчально-виховного процесу за оновленими навчальними програмами з іноземних мов»скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Август 2017 (48)
Июль 2017 (70)
Июнь 2017 (165)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ