» » » » Обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів “Інформатики”
Інформація
  • Переглядів: 744
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-12-2017, 09:39
26-12-2017, 09:39

Обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів “Інформатики”

Категорія: Інформатика / Заклади позашкільної освіти області

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації №559 від 07.12.2017р. та плану роботи Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 20 грудня 2017 року було проведено відкритий обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів "Інформатик” (юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК)”. 
В Конкурсі брали участь 32 учасники – вихованці позашкільних закладів Чернівецької області, Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учні шкіл ОТГ та міста Чернівців .
Урочисте відкриття конкурсу розпочав Петро Денисович Плешко, директор Чернівецького ОЦНТТУМ. Він проаналізував потребу у спеціалістах в сфері програмування та побажав: "Ви всі, безперечно, вже переможці у своїх навчальних закладах, а сьогодні ми визначимо найкращих з кращих. То ж бажаю, вам плідної роботи і наснаги. А також отримати тільки гарні враження після конкурсу. Адже саме на ваші плечі лягає завдання розбудови та розвитку нашої України".
Конкурсанти змагались у трьох номінаціях: "Веб-дизайн", "Програмування", "Користувачі ПК". У першій номінації, в рамках національно-патріотичного виховання, завданням було розробка сайту "Люди свободи". Інформаційний ресурс містив інформацію про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України.
У номінації "Програмування" реалізовувалися розв'язки 6 задач: визначення ваги звірів, перетворення ряду чисел, розрахунок знижок у супермаркеті, потреб шкільної їдальні, роботи годинника та прохідність шафи у двері.
Користувачі персональним комп'ютером створили презентацію «Найди вірну відповідь», довідник "Пори року", засобами Microsoft Excel оформлювали спрощену форму шкільного журналу.
За результатами роботи журі переможцями стали:
Номінація "Веб-дизайн": Тимчук Владислав, учень Шебутинецького НВК Сокирянського району, керівник Тимчук В. О. ;
Номінація "Програміст": Іщенко Іван, вихованець Чернівецького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень ліцею №1 м.Чернівців. Керівник Брозинська К. М.
Номінація "Користувачі ПК": Антемюк Василь, учень Селятинської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів Путильського району.
Керівник Гайдеєв С. Г.


Обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів “Інформатики”скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (38)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше