Інформація
  • Переглядів: 1006
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-11-2017, 16:18
19-11-2017, 16:18

Чернівці – столиця Всеукраїнського турніру з інформатики!

Категорія: Інформатика / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

Сьогодні, 19 листопада 2017 року, свято для всіх учасників ХVІ Всеукраїнського турніру з інформатики: і тих, хто переміг, і тих, хто брав участь. 
«Позаду залишилися переживання та напруження, а попереду – лише гарні, приємні спогади. Майбутнє було й буде за талановитою молоддю. На щастя, нам є ким пишатися. Цей турнір став досить результативним, показав науковий потенціал нашої молоді. Сподіваємося, що здобутий досвід неодноразово стане вам у нагоді. Додаткові заняття, розробка завдань підвищеної складності, пошук матеріалів – уся ця непомітна, але така важка робота лежить на плечах педагогів. Дякуємо вам за це», – підкреслив Юрій Горошко, доцент Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, доктор педагогічних наук, голова журі. Також Юрій Васильович відзначив високу організацію проведення турніру, за що подякував оргкомітету – учасникам супроводу ТЮІ, Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
 «Інтелектуальні змагання – це не тільки здобутий досвід, а й нові перспективи. Всі учасники показали високий рівень підготовки, який є не тільки їхньою заслугою, а й показником невтомної праці їхніх вчителів», – закцентувала Тетяна Караванова, доцент Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, заступник голови журі.
Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, заступник голови оргкомітету зауважила, що турнір зібрав у Чернівцях інформативну еліту країни. «Упродовж п’яти днів учасники мали змогу проявити свої здібності, продемонструвати власний рівень компетентності та самореалізуватися у колі науковців – членів журі. Змагання такого високого ґатунку сприяють виявленню найкращих учасників, які в перспективі розвиватимуть велику науку інформатику в Україні на найвищому світовому рівні. Турнір юних інформатиків – це свято успіху у творчому поєдинку, свято кращих з кращих! Ми констатуємо і пам’ятаємо, у нас немає переможених, ви всі – переможці, шановні учасники турніру», – наголосила Ірина Юліанівна.
Переповнені емоціями від проведеного турніру, екскурсій містом, діти ділилися незабутніми враженнями від побаченого. Від’їжджаючи, учасники ХVI Всеукраїнського турніру юних інформатиків з вдячністю згадували дні, проведені на Буковині.
Результати ХVІ Всеукраїнського турніру з інформатики:
Racoons (Закарпатська обл.)І
"AC/DC"  (Харківська обл.)ІІ
"XLV.NEXT"  ( Харківська обл.)ІІ
"CuriosITy"  (Харківська обл.)ІІ
"Паніка" (УФМЛ) ІІІ
Збірна команда Волинської областіІІІ
"CMD-3" ( Харківська обл.)ІІІ
"Політ" (Полтавська обл.)ІІІ
"Gang of Botans" (Харківська обл.)
"Core 47" (Харківська обл.)
"Рекурсивні капібари" (м. Київ)
"ScriptKiddies" (Чернівецька обл.)
"3GMax" (Полтавька обл.)
"Тeam zero" (Хмельницька обл.)
"Кодери" (Житомирська обл.)
Збірна команда  «Педагогічний ліцей і Вікторія-П» Кіровоградської області
"RIMBA"  (Хмельницька обл.)

Чернівці – столиця Всеукраїнського турніру з інформатики!


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (82)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше