Інформація
  • Переглядів: 694
  • Автор: instytut
  • Дата: 19-09-2016, 09:06
19-09-2016, 09:06

Візуальне програмування

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Інформатика

Існує багато середовищ програмування, які дозволяють створювати різноманітні програми. До появи операційної системи Windows всі середовища програмування працювали під MS DOS. В таких середовищах програмування досить складно створити графічний інтерфейс власної програми. Синій екран процедурного середовища програмування та введення команд робить програмування нецікавим. З появою системи Windows ситуація в програмуванні змінилась. Написання програми, яка буде працювати під Windows, суттєво відрізняється від програмування під DOS. Тому були розроблені об’єктні або візуальні середовища. Зараз існує багато середовищ програмування, які дозволяють створити програму, яка має графічний інтерфейс та всі елементи віконного інтерфейсу Windows. Це такі, як Visual C++ та C#, Delphi, Java, Visual Basic та інші.

Як переконує нас у своїй роботі Палагнюк Віталіна Іванівна, учитель інформатики, вищої кваліфікаційнї категорії, ЗОШ №24 ім. О. Кобилянської,

саме вивчення візуального програмування дозволить ліквідувати у свідомості школяра прірву між програмами, з якими він постійно має справу і так званими програмами, які йому доводиться писати на уроках інформатики. Сучасне програмування нерозривно пов’язане з візуальними середовищами. Абсолютна більшість прикладних програм — редакторів, баз даних, електронних таблиць, тестерів, веб-додатків і ігор, працюють у вікнах візуального середовища. Із цієї причини і їх програмування має вестися відповідними мовами. Тому курс програмування в школі без візуального програмування виглядає логічно незавершеним. Пропонуємо методичну розробку В.Палагнюк з електронним супроводом «Проектування та розробка програмного забезпечення засобами візуальної розробки програм».

 

 

 

 

Матеріали опрацювала, анотувала та підготувала
до розміщення на сайті:

завідувач науково-методичним центром

природничо-математичних дисциплін ІППОЧО

Ганна Скрипська

programuvannya.docx [1.71 Mb] (cкачувань: 22)

 

ta-rozrobka-programnogo-zabezpechennya-zasobami-vzualnoyi-rozrobki.pdf [612.51 Kb] (cкачувань: 20)

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше