Главная > Географія / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка > Буковинські школярі беруть участь в обласній олімпіаді з географії

Буковинські школярі беруть участь в обласній олімпіаді з географії


11-02-2018, 13:37. Разместил: Moderator
11 лютого 2018 року на базі ПТУ №8 м. Чернівці проходить ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
В урочистому відкритті взяли участь Юрій Ющенко, завідувач кафедри гідроекології, водопостачання та водовідведення географічного факультету ЧНУ  ім. Ю. Федьковича, доктор географічних наук, професор, голова журі; Марія Гринчук, начальник відділу економіки, бухгалтерського обліку та звітності Департаменту освіти і науки ЧОДА; Оксана Гринюк, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки ЧОДА; Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Віталій Рибчинський, завідувач НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, відповідальний секретар; Валерій Руденко, декан географічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, завідувач кафедри економічної географії та екологічного менеджменту, доктор географічних наук, професор, експерт-консультант; Ірина Палагнюк, заступник директора з навчально-виховної роботи ПТУ №8 м. Чернівці.
Члени журі та оргкомітету привітали учасників з тим, що вони продемонстрували свій високий рівень знань на районному етапі олімпіади та потрапити на змагання для найкращих знавців географії з усієї області, побажали учням бути зібраними, упевненими у своїх силах, щоб сьогодні досягти відмінних результатів.
В обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії беруть участь учні 8-11 класів освітніх закладів області та м.Чернівці. Під час змагання учасники виконують теоретичні завдання, розв’язують задачі та працюють з контурними картами.
Робота олімпіади триває.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад