Інформація
  • Переглядів: 763
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-12-2017, 10:59
20-12-2017, 10:59

На Вижниччині відбувся семінар методистів географії

Категорія: Географія / Стрічка / Вижниця

15 грудня 2017 року на Вижниччині відбувся семінар-практикум для методистів РМК/ММК/ОТГ, керівників методичних об’єднань учителів географії з проблеми «Науково-методичні засади та практичні аспекти викладання шкільного курсу географії України».
У семінарі взяли участь Тамара Степанівна Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з науково-методичної роботи; Михайло Георгійович Андрич, начальник відділу освіти Вижницької РДА; Володимир Федорович Ковдриш, завідувач Вижницького районного методичного кабінету; Ярослав Семенович Борсук, голова райкому працівників освіти Вижницького району; Олена Іллівна Труфин, методист Вижницького РМК; Іван Іванович Костащук, доцент кафедри географії України та регіоналістики ЧНУ ім.Ю.Федьковича, кандидат географічних наук; методисти РМК/ММК/ОТГ, керівники методичних об’єднань учителів географії. Координував роботу семінару Віталій Михайлович Рибчинський, завідувач НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО.
Розпочалася робота в Іспаській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де відбулися реєстрація учасників та ознайомлення з планом проведення семінару. Після цього з доповіддю «Традиції та інновації науково-методичного супроводу викладання шкільного курсу географії» виступила Т.С.Богачик. 
Після цього учасники семінару вирушили до Майдан-Іспаського кар’єру піщано-гравійної суміші «Лафарж-Хольцім». Супроводжували їх учителі географії Іспаської ЗОШ Н.Г.Голинюк і Г.Г.Кушнірюк, які впродовж переїзду провели екскурсію селом Іспас.
Наступним місцем, яке відвідали учасники, став Національний природний парк «Вижницький». У головному офісі всіх зустрів заступник директора НПП з наукової роботи Віталій Іванович Стратій, який коротко розповів про структуру парку, а його колеги провели екскурсію офісом та прилеглими територіями. Найбільше відвідувачів вразили експозиція «Чотири пори року» та живий куточок, у якому можна було побачити диких кіз, кроликів, косулю та сім’ю оленів.
Після цього учасники вирушили до Мигівського НВК-опорного закладу. Директор НВК Іван Андрійович Кравчук розповів про історію створення освітнього закладу й те, як він вплинув на реформування освітнього середовища району. Також з доповіддю «Розвиток освіти Вижниччини: досягнення та перспективи» виступив М.Г.Андрич.
Опісля учасників запросили взяти участь у дискусійній панелі «Науково-методичні аспекти викладання географії України в сучасній школі», яку організував І.І.Костащук. Науковець залучив своїх колег до обговорення нових навчальних програм з географії для 8-9 класів, визначивши позитивні та негативні зміни в них.
В.М.Рибчинський підвів підсумки проведення семінару-практикуму, систематизував почуту за день інформацію та подякував усім за активну участь у підготовці програми семінару та її реалізації. Учасники обговорили запропоновані рекомендації та затвердили їх.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (6)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше