» » » » На базі Юрковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося районне методичне об’єднання для вчителів географії
Інформація
  • Переглядів: 702
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-02-2017, 11:43
28-02-2017, 11:43

На базі Юрковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося районне методичне об’єднання для вчителів географії

Категорія: Географія / Методичні рекомендації / Загальноосвітні навчальні заклади

22 лютого 2017 року на базі Юрковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося районне  методичне  об’єднання для вчителів географії з теми «Форми організації контролю, в залежності від мети і місця застосування на уроках географії».

Метою заходу було ознайомлення учасників семінару з роботою вчителя географії школи у впровадженні різних форм організації контролю  та використанні інноваційних технологій при викладанні географії та висвітлення питання застосування сучасних педагогічних технологій у навчально-виховному процесі для активізації навчальної діяльності учнів у співпраці вчитель-учень.

Учасників семінару гостинно зустріли учні школи. Гулей Т.І.- заступник директора з навчально-виховної роботи познайомила присутніх з умовами навчання та виховання школярів, напрацюваннями та досягненнями учнівського та педагогічного колективів.

Згідно програми, відвідано урок узагальнення та систематизації знань у 6 класі з теми: «Атмосфера», який провела  «спеціаліст ІІ категорії» Пелін Юлія Василівна- вчитель географії. На уроці вчителем продемонстровано впровадження різних видів контролю та використано різні методи та форми роботи. Під час географічного КВК «Плавайте з нами морями та океанами» всі учасники семінару разом з учнями, мали змогу позмагатися у розв’язуванні різних типів завдань, які стали цікавими досвідченим педагогам.

Методистом РМК – Слободян Н.І. проведено методичні діалоги на тему «Впровадження різних форм організації контролю, в залежності від мети і місця застосування на уроках географії». Педагоги Дубковецька Т.Ю. вчитель географії Звенячинського НВК, Баланецький В.Ю. – вчитель географії Г.Шерівецької ЗОШ продемонстрували свій досвід роботи в даному напрямку, учасники семінару мали змогу обмінятися досвідом роботи та переконатися, що сучасний урок вимагає від вчителя використання нових технологій навчання, нових форм та методів роботи, які мають характеризуватися ефективністю,універсальністю, інтегрованістю, креативністю.

За підсумками роботи були прийняті рекомендації. 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше