» » » » 27 жовтня на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося перше онлайн-засідання методичної студії з географії
Інформація
  • Переглядів: 744
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-10-2016, 15:27
28-10-2016, 15:27

27 жовтня на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося перше онлайн-засідання методичної студії з географії

Категорія: Географія / Обласний інститут післядипломної педагогічної осві

27 жовтня на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося перше онлайн-засідання методичної студії з географії, який провели Віталій Михайлович Рибчинський, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО та Іван Іванович Костащук, доцент кафедри географії України та регіоналістики географічного факультету ЧНУ ім.Ю.Федьковича, кандидат історичних наук.

Методистом науково-методичного центру ІППОЧО Віталієм Михайловичем було окреслено прийоми, методи і завдання онлайн-тренінгу.

Іван Костащук детальніше зупинився на проблемних темах, завданнях, які зустрічаються на зовнішньому незалежному оцінюванні. Також звернув увагу на помилках, які допускають учні, навів приклади й алгоритми для розв’язання географічних задач. Іван Іванович на прикладі різних типів завдань підказав як можна уникнути помилок при складанні ЗНО.

Доцентом кафедри географії України та регіоналістики було продемонстровано книжку, за якою він радить готуватися до тестування. Він детально описав розділи, на які насамперед потрібно звернути увагу, розповів про особливості тестів, завдання відкритої форми з короткою відповіддю, навів цікаві приклади запитань, порадив звертати увагу на семантику слова, коли є терміни.

Насамкінець, Іван Костащук порадив абітурієнтам не хвилюватися під час ЗНО, вирішувати, в першу чергу, складні завдання, думати логічно та вступити усім до омріяних закладів.

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше