» » » » 1 грудня 2016 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області у рамках «Віртуальної школи» відбувся онлайн-урок з фізики
Інформація
  • Переглядів: 732
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-12-2016, 10:51
1-12-2016, 10:51

1 грудня 2016 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області у рамках «Віртуальної школи» відбувся онлайн-урок з фізики

Категорія: Фізика / Віртуальна школа

Урок віртуальної школи з фізики

1 грудня 2016 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області у рамках «Віртуальної школи» відбувся онлайн-урок з фізики на тему «Закони збереження в механіці». Завдання полягає у застосуванні отриманих теоретичних знань на практиці і, без сумніву, кращого складання зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.

Анатолій Прокопович Андрух, методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, представив Сергія Сергійовича Кізіму, вчителя фізики Чернівецької СШ ОРТ №41, головного спеціаліста управління освіти Чернівецької міської ради, який і проводив урок. У школі з цією темою учні знайомляться у 10 класі.

Спершу Сергій Сергійович ознайомив аудиторію з науковими термінами та їх визначеннями, на які потрібно звернути увагу. Також акцентував, яким чином школярі можуть застосувати ці знання на практиці. Згодом учитель пояснив у чому ж полягає закон збереження імпульсу та для яких умов він виконується, окреслив та наочно представив приклади абсолютно пружного і непружного ударів, реактивного руху тощо. Сергій Сергійович окреслив, де застосовується закон збереження імпульсу або закони збереження механіки, навів декілька прикладів. Також було продемонстровано відео, яке допоможе краще розуміти фізику.

Сергій Кізіма запропонував кілька завдань з тестів з минулих років, які присвячені цій темі, задачі різного типу та завдання іншого типу.

Сергій Сергійович зауважив, що успіх не приходить до школяра. Необхідно наполегливо йти до нього. Тобто підготовка до ЗНО з фізики полягає у тому, що окрім теоретичного та практичного матеріалу, який опановується разом зі шкільним учителем, потрібно поповнювати. Для цього кожен може користуватися Інтернет-ресурсами, онлайн-тестуваннями на порталі ЗНО, комплексними виданнями з підготовки до тестування.

Насамкінець Сергій Кізіма побажав усім учням успіху та найвищих результатів. Адже свідомий старанний випускник своєю щоденною клопіткою працею може підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та скласти його на високому рівні.

 

 

 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (50)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше