Інформація
  • Переглядів: 381
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-12-2017, 17:22
11-12-2017, 17:22

«Відроджуємо духовне надбання нації»

Категорія: Дошкільна освіта

Проблема духовно-морального  виховання завжди була є і буде актуальною. Як поводитися вдома, в сім'ї, на вулиці, з однолітками? І це не марні, а життєві й актуальні питання. Дитячий  садок покликаний брати активну участь у процесі духовного відродження нації. Саме він допомагає педагогам виховувати чесні й сильні характери, формувати сумління й громадянські чесноти – працьовитість, скромність, турботи один про одного, пошану до старших,  тощо. 
З цією метою в ЗДО №1 «Веселка» Сокирянської ОТГ, 30 листопада 2017р. відбулася педагогічна рада №2: «Духовно-моральне виховання, через педагогічну методику «Лялька, як персона»».  Всі педагоги, з великою відповідальністю поставилися до підготовки та проведення  колективних переглядів, зокрема: Творча зустріч з батьками «Чи потрібно творити добро?»; благодійна акція «Подаруй дітям радість»; заняття: «Твої друзі – це вірна дружба», «Нерукотворний світ природи», «Створення світу», та музична розвага «День народження Марійки». На всіх заходах вихователі залучали ляльку-персону, яка допомагала глибше розкрити тему «моралі» та «духовності».
Засідання педагогічної ради відбулося за круглим столом, під час  якого директор ЗДО, Руснак Л.М., підвела підсумки попередньої педради та розкрила тему «Морально-етичного виховання в структурі духовного формування особистості» ; вихователь-методист Гладка Г.С. запропонувала всім присутнім  тему для обговорення «Релігійне виховання, як елемент системи формування духовно розвиненої особистості».
Під час психологічного тренінгу «Тепло дитячого серця», Вітковська А.Ю., психолог, завдяки вміло підібраним вправам створила гарний та піднесений настрій, який активізував педагогів на подальшу співпрацю. Про роль іграшок, на розвиток моральних якостей у дітей, розповіла вихователь дітей раннього віку Мартинюк І.П.
На завершення педагоги презентували свої ляльки – персони, та з великим задоволенням висловили бажання використовувати їх в освітньому процесі, під час всіх видів життєдіяльності дітей. Підсумком, стало обговорення та затвердження рішення педагогічної ради; та врученням вихователем – методистом брошурок з релігійного виховання, які стануть в допомозі вихователю, виховати високоморальну особистість. Всі педагоги дійшли до висновку, що цю тему потрібно розкривати, починаючи з раннього віку впродовж всього перед шкільного життя. Саме створення релігійних куточків у групових кімнатах, відновленням роботи гуртка «Суперкнига», бесідами на духовно-моральну тему, впровадження елементів релігійної освіти, у дітей будуть формувати почуття духовно - національного відродження.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Березень 2019 (128)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (175)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше