Інформація
  • Переглядів: 585
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-12-2017, 09:42
5-12-2017, 09:42

«Світ навколо мене»

Категорія: Етика / Слайдер

«Виховання духовної особистості – важлива складова виховання справжньої людини. Ця справа має бути спільною для сім’ї і школи», – переконані автори підручника для 1 класу з основ християнської етики «Світ навколо мене», презентація якого відбулася  в приміщенні «Юності Буковини» 30 листопада 2017 року.
На заході були присутні представники Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, а також автори підручника та педагоги області.
О.М.Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, розповіла про формування цілісності знань та предметних компетентностей школярів на основі християнських цінностей. Оксана Михайлівна наголосила на тому, що виховання не може бути відокремленим від навчання, і тільки наскрізний процес виховання може сформувати духовні цінності в учня. «Одним із восьми компонентів формули Нової школи є наскрізний процес виховання, який формує цінності. Це виховання школярів на християнських  цінностях», – зазначила директор Департаменту. 
Марія Василівна Влад, магістр богослов’я, учитель християнської етики, співавтор підручника, розповіла про завдання даного курсу. Також Марія Василівна зазначила, що до підготовки підручника долучилися кращі фахівці області, які зробили його універсальним для представників усіх релігійних конфесій.
Михайло Васильович Федик, вчитель Чернівецької ЗОШ №24 ім.О.Кобилянської, співавтор підручника, переконав присутніх, що навчальна книга вчить учнів бути толерантними, щедрими, ввічливими, орієнтується на християнські цінності. «Ми починаємо з того, що звичне дитині. І намагаємось подати такий матеріал, щоб учень черпав добру істину, адже насамперед треба навчити людських цінностей», – підкреслив у своєму виступі Михайло Васильович.
Марія Маноліївна Одинак, завідувач НМЦ безперервної освіти ІППОЧО, рецензент книги, у своєму виступі зазначила, що головними завданнями предметів духовно-морального спрямування є ознайомлення учнів із загальнолюдськими цінностями. 
Цікаво наочно презентувала методику та послідовність вивчення Божих заповідей Галина Василівна Спіжавка, учитель основ християнської етики Юрковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Заставнівського району.
Учитель початкових класів Лужанського ЗНЗ І-ІІІ ступенів ім. В.Орелецького  Марія Михайлівна Івасюк  провела майстер-клас «Я розмірковую про хліб» з курсу «Основи християнської етики». Під час проведення майстер-класу педагог поділилася власними напрацюваннями та доробками.
По завершенню Т.С.Богачик, заступник директора ІППОЧО, вказала на високий науковий та духовний рівень презентації підручника, подякувала авторам  та видавцям за титанічну працю. «Формування у дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів – важливе завдання сучасної школи. Важливо, що презентований підручник має глибокі філософсько-методологічні засади», – наголосила Тамара Степанівна.
«Світ навколо мене»
«Світ навколо мене»«Світ навколо мене»
«Світ навколо мене»

«Світ навколо мене»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2018 (138)
Жовтень 2018 (174)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)
Червень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше