Главная > ДНЗ > З досвіду роботи Шкеул Галини Дмитрівни

З досвіду роботи Шкеул Галини Дмитрівни


14-09-2013, 14:43. Разместил: instytut

Основа майбутньої особистості закладається у ранньому віці. Знання та уміння набуті в дитинстві – це коріння, і чим воно міцніше, тим впевненіше почувається дитина в житті.

Навчання дошкільників англійської мови – це особливий вид освітньої діяльності,важливий засіб гармонійного розвитку особистості, формування її життєвої компетенції. Актуальність цієї проблеми підтверджено у варіативній складовій Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція), де визначені результати освітньої роботи з дітьми в освітній лінії «Іноземна мова».

Своє бачення організації роботи з дітьми дошкільного вікупо вивченню англійської мови презентує учасниця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року – 2013»Шкеул Галина Дмитрівна, вихователь Путильського дошкільного навчального закладуна тему: «Розвиток комунікативно-англомовленнєвої компетенції дошкільників засобами ігрової діяльності».

В представлених матеріалах ви можете ознайомитися з досвідом роботи педагога ( №1);з орієнтовним річним перспективним плануванням занять по вивченню англійської мови для дітей старшого дошкільного віку (№2); сюжетно-рольовими, рухливими та дидактичними іграми і фонетичними вправами до занять (№ 3); різноманітними конспектами занять для середньої та старшої груп (№ 4).

2-Perspektivne-planuvannya-zanyat.doc [214 Kb] (cкачувань: 117)

 

3-Oryentovn-gri.doc [448.5 Kb] (cкачувань: 92)

 

4-Rozrobki-zanyat-ang.mova.doc [113 Kb] (cкачувань: 97)

 

1-Opis-dosvdu-Shkeul-G.D.doc [82 Kb] (cкачувань: 102)

 


 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад