Власні напрацювання презентує Білоус Наталія Іванівна, вихователь ДНЗ №47 м.Чернівці, спеціаліст вищої категорії, звання «вихователь-методист». У досвіді висвітлюється робота педагога з впровадження елементів методики Л.Шелестової в творчо-мовленнєвій діяльності дошкільника та навчання раннього читання зокрема.
До вашої уваги:
1.Опис досвіду роботу (файл 1)
2. Перспективний план гурткової роботи по навчанню читанню для молодшої, середньої та старшої груп (файли 2.1,2.2,2.3).
3. Розвивальні посібники «Містечко знань», «Казкова галявина», «Розвивайко», «Казкове дерево», «Галявина грибочків», «Веселий Сніговичок», «Загадкове озерце» (файл 3).
4. Збірка дидактичних ігор з навчання читанню для молодшої, середньої та старшої груп (файли 4.1,4.2,4.3).
5. Конспекти занять з використанням методики Л.Шелествої (файли 5.1.-5.4.)
6. Робота з педагогами: психолого – педагогічний консиліум для педагогів «Родзинки методики Л.Шелестової в творчій інтелектуально – мовленнєвій діяльності дітей» (6.1); ток-шоу «Маю думку» (6.2); виступи на педагогічних радах: «Розвиток творчих здібностей особистості дошкільника засобами інтерактивних технологій» (6.3), «Сюжетно – рольова гра, як метод роботи, розвитку і вдосконалення зв’язного мовлення» (6.4).
7. Робота з батьками: батьківський клуб «Розвивай, навчай, читай» (7.1); заняття для батьків з елементами тренінгу «Читати – це цікаво!» (7.2).
8. Рекомендації для педагогів та батьків: «Поради педагогам щодо розвитку творчості у дітей» (8.1); «Методичні рекомендації щодо організації сюжетно – рольових ігор» (8.2); «Як працювати з навчально – розвиваючим посібником Л.В.Шелестової» (8.3); «Оптимальний вплив сім’ї на дитину шляхом підвищення педагогічної культури батьків, забезпечення їм методичної допомоги» (8.4).
http://www.ex.ua/view/76734220