Інформація
  • Переглядів: 2215
  • Автор: admin1
  • Дата: 20-03-2012, 15:21
20-03-2012, 15:21

Подорож до казкової країни

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / ДНЗ

Підготувала
та провела заняття
вихователь:
середньої групи №10
Рожко Галина Іванівна
Дошкільний навчальний заклад №44

Основні лінії розвитку:
Фізичний – продовжувати ознайомлювати дітей з чинниками здоров’я, формувати практичні вміння, дбати про власне здоров’я, збагачувати руховий досвід кожної дитини, орієнтуючись на її індивідуальні особливості та можливості. Викликати інтерес до рухливих ігор, ігор драматизації. Сприяти встановленню дружніх взаємин з однолітками, виявленню чуйності, доброзичливості та взаємодопомоги, особливому ставленню до особливостей поведінки дівчаток і хлопчиків, узгоджувати власні дії з діями інших, радіти спільним досягненням.

Соціально-моральний розвиток: продовжувати формувати навички організованої поведінки в дошкільному закладі, навчати бути уважним до дорослого та його звернень; формувати в дитині гуманні почуття, елементарні уявлення про доброту, чуйність, товариськість, уважність; виховувати прагнення стримано поводитись; відповідати на запитання старших; учити відстоювати свої права у взаєминах з однолітками та дорослими.

Емоційно-ціннісний розвиток: збагачувати досвід самостійних виборів, прийняття елементарних рішень, та прояву найпростіших форм відповідальності перед іншими. Управляти в умінні розпорядитися собою, конструктивно заповнити вільний час; навчати дитину виробляти елементарні прогностичні оцінки, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки; навчати елементарних форм вербалізації власних переживань.

Пізнавальний розвиток: сприяти розвитку пізнавальної активності дитини в різних сферах життєдіяльності; вправляти в обстеження об’єктів, людей, порівнювати між собою; вправляти в розв’язанні пізнавальних задач у науково-дійовій, наочно-образній формах, підтримувати бажання запам’ятовувати невеликі драматичного казки, художні твори, відтворювати їх.

Мовленнєвий розвиток: продовжувати навчати слухати та розуміти казки, інструкції до ігор, пропонувати заучувати невеликі драматизаційні твори, вірші; розвивати фонематичний слух, учити правильно наголошувати слова, оволодівати різною силою голосу, різними темпами мовлення, розвивати відчуття ритмомелодики поетичного твору, літературну вимову; вдосконалювати звуковимову.

Художньо-естетичний розвиток: формувати у дітей уявлення про малі поетичні жанри українського фольклору, вправляти в запам’ятовуванні їхнього змісту, дати основні відомості про театр.
Креативний розвиток: учити дітей фантазувати, зосереджуватися на ігровому завданні, робити в процесі гри самостійні висновки, маленькі відкриття
Сфери життєдіяльності «Люди», «Культура», «Природа», «Я сам»

zanyattya-z-priortetom-emocijno-cinnisnogo-ta-socialno-moralnogo-rozvitku-dlya-ditej-serednoyi-grupi.doc [66 Kb] (cкачувань: 167)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (10)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше