» » » » Обласний збір юних аграрників садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів відбувся в комунальному закладі "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"
Інформація
  • Переглядів: 557
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-10-2017, 11:12
30-10-2017, 11:12

Обласний збір юних аграрників садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів відбувся в комунальному закладі "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

Категорія: біологія / Заклади позашкільної освіти області / Сім'я та молодь

Виховна сила праці настільки велика, що її важко переоцінити, саме тому щорічно комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проводиться обласний збір юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів.
Основними завданнями обласного збору традиційно є залучення учнівської молоді до активного процесу навчання, самоосвіти; розвиток мережі гуртків юних аграріїв, тваринників, садівників, квітникарів-дизайнерів тощо; поглиблення змісту роботи на шкільних навчально-дослідних земельних ділянках, теплицях, мікрофермах, живих кутках, учнівських виробничих бригадах; сприяння розвитку дослідницької, експериментальної та практичної роботи в школах і позашкільних навчальних закладах області; виявлення та розповсюдження кращого досвіду, традицій, нових напрямків в організації роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, шкільних теплицях, мікрофермах, живих кутках тощо; підготовка учнівської молоді до навчання у вищих учбових закладах.
Цього року захід проводився 27 жовтня за такими номінаціями: «Аграрництво», «Садівництво», «Зоологія», «Тваринництво», «Квітникарство», «Фітодизайн». До складу журі входили науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Придністровської дослідної станції садівництва, Буковинської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук, представники відділу природи Чернівецького краєзнавчого музею, Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
Директор закладу Людмила Юріївна Головченко привітала учасників і педагогів та побажала успішного захисту, наснаги на майбутні дослідження і практичну роботу. 
Журі уважно вислухало дітей, надало консультації по  плануванню, методиках проведення науково-дослідницької роботи, а також звернуло увагу присутніх на те, що старанна праця учнів у трудових об’єднаннях неабияк сприяє отриманню високих результатів. 
Цього року учасниками обласного збору стали понад 80 учнів та педагогів практично всіх районів області та м. Чернівців. Як зазначили члени журі, вони провели цікаву і змістовну роботу. Фахівці підкреслили важливість подібних заходів і їх значення у творчому самовдосконаленні та професійному самовизначенні учнівської молоді. 
Підвівши підсумки, журі попередньо визначило переможцем, що посів:
ПЕРШЕ МІСЦЕ:
В номінації «Аграрництво»:
- Черлінку Максима, учня  9 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (керівник Міхєєва Г.В.).
В номінації «Садівництво»:
- Самараш Ангеліну, ученицю 11 класу Білоусівського НВК Сокирянського району (керівник Дорофей М.С.).
В номінації «Зоологія»:
- Бордіянчук Аллу, ученицю 9 класу Білоусівського НВК Сокирянського району (керівник Дорофей М.С.).
В номінації «Тваринництво»:
- Манайку Тетяну, ученицю 10 класу Новоселицького районного ліцею Новоселицького району (керівник Рурак Л.А.).
В номінації «Квітникарство»:
- Дутчака Богдана, учня 9 класу Малокучурівського НВК Заставнівського району (керівник Дупешко Н.М.).
В номінації «Фітодизайн»:
- Григоришену Олену, ученицю 9-Б класу Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хотинського району (керівник Григоришена Л.І.).
ДРУГЕ МІСЦЕ:
В номінації «Аграрництво»:
- Мельниченко Галину, ученицю 10 класу Кадубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Заставнівського району (керівник Ратальська Г.В.).
В номінації «Садівництво»:
- Райляну Олександру, ученицю 6 класу Куликівського НВК Герцаївського району (керівник Сідор Л.К.);
- Шинкарюк Сусанну, вихованку гуртка Заставнівського ЕНЦДЮ, ученицю 9 класу Заставнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Заставнівського району (керівник Левентир М.С.).
В номінації «Зоологія»:
- Марко Богдана, вихованця гуртка Заставнівського ЕНЦДЮ, учня 7 класу Заставнівської гімназії (керівник Ткач О.В.).
В номінації «Тваринництво»:
- Юрійчук Ольгу, ученицю 9 класу Кулівецького НВК Заставнівського району (керівник Лісова О.В.).
В номінації «Квітникарство»:
- Фріц Анну, ученицю 6 класу Новоселицької ЗОШ №3 I-III ступенів Новоселицького району (керівник Сакрієр Є.О.).
В номінації «Фітодизайн»:
- Саламандик Любов, ученицю 10 класу Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (керівник Голубчик Т.В.).
ТРЕТЄ МІСЦЕ:
В номінації «Аграрництво»:
- Ярову Надію, ученицю 8 класу Комарівської ЗОШ І-ІІ ступенів Сторожинецького району (керівник Грицак Д.Г.);
- Хамкевич Богдану, ученицю 5 класу Рингацького НВК Новоселицького району (керівник Остафійчук О.В.).
В номінації «Садівництво»:
-  Єдинак Марину, вихованку гуртка «Юні лісівники» Сторожинецького ЦЕНТУМ на базі Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сторожинецького району (керівник Кміт Н.В.);
- Держак Катерину, ученицю 8 класу Рингацького НВК Новоселицького району (керівник Остафійчук О.В.).
В номінації «Зоологія»:
- Магас Катерину, ученицю 9 класу Великобудського НВК Герцаївського району (керівник Петрова Т.П.);
- Василькова Костянтина, учня 7 класу Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хотинського району (керівник Григоришена Л.І.).
В номінації «Тваринництво»:
- Уреке Михайла, вихованця гуртка «Юні бджолярі» Сторожинецького ЦЕНТУМ на базі Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району (керівник Кривко А.В.).
В номінації «Квітникарство»:
- Бельмегу Мирослава, вихованця Путильського  РЦДЮТ, учня Яблуницької ЗОШ І-ІІ ступенів Путильського району (керівник Бельмега Л.М.);
- Валаш  Джесіку, вихованку гуртка «Екологічна культура» Сторожинецького ЦЕНТУМ на базі Сторожинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Череватова М.Д.).
В номінації «Фітодизайн»:
- Берніка Дмитра, учня 8 класу Боянської ЗОШ I-III ступенів Новоселицького району (керівник Танас Н.В.);
- Тріщук Таїсію, вихованку Путильського РЦДЮТ, ученицю Путильської гімназії Путильського району.







скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше