» » » » Відбувся семінар-практикум з біології та екології для методистів РМК/ММК/ОТГ «Біологічна освіта: від творчого вчителя до успішного випускника»
Інформація
  • Переглядів: 1456
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-10-2017, 10:17
27-10-2017, 10:17

Відбувся семінар-практикум з біології та екології для методистів РМК/ММК/ОТГ «Біологічна освіта: від творчого вчителя до успішного випускника»

Категорія: біологія / Заклади загальної середньої освіти області / Розвивальне навчання

26 жовтня 2017 року відбувся обласний семінар-практикум для методистів РМК/ММК/ОТГ, керівників методичних об’єднань вчителів біології та екології з проблеми «Біологічна освіта: від творчого вчителя до успішного випускника» на базі Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Великобудського НВК Герцаївського району. У роботі семінару брали участь: Богачик Тамара Степанівна, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Магас  Октавіан Мірчевич, начальник відділу освіти, молоді і спорту Герцаївської РДА; Морозова Тетяна Василівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича; Хлус Лариса Миколаївна, кандидат біологічних наук, доцент, методист Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді; Гульпе Світлана Борисівна, завідувач РМК Герцаївського відділу освіти; Рибчинський Віталій Михайлович, завідувач науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППОЧО;Чорна Ірина Віталіївна, методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППОЧО; Волуца Андрій Дмитрович, методист РМК Герцаївського відділу освіти. 
Тамара Степанівна окреслила пріоритетні завдання науково-методичного супроводу викладання біології та екології, підкресливши, що вимогою сьогодення є  поглиблення науково-теоретичної підготовки з предмета та методики викладання, збагачення новими педагогічними технологіями  процесу викладання. Детально проаналізовано результати Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології і зовнішнього незалежного оцінювання з біології, запропоновано шляхи вирішення проблемних питань.
Октавіан Мірчевич презентував систему освітнього простору Герцаївського району, зазначивши, що  освітяни  навчальних закладів намагаються реалізовувати нові підходи у педагогічній практиці. Начальником відділу освіти відзначено позитивний педагогічний досвід  учителів  біології та екології району.
Методисти РМК/ММК/ОТГ та керівники методичних об’єднань вчителів біології та екології мали змогу ознайомитися з основними напрямками організації навчально-виховного процесу у Петрашівській   ЗОШ І-ІІІ ст.(директор – Лункаш Василь Дмитрович) та Великобудського НВК (директор – Думітраш Іван Іванович), фрагментом уроку з біології у 9 класі(учитель – Лупу Доріка Георгіївна),відвідати виховний захід з біології та екології «Збережемо живу природу»(учитель біології Хряцьківського НВК – Щербана Ганна Михайлівна), взяли участь у майстер-класі «Здоров’язберігаючі технології на уроках біології»( учитель біології Годинівського НВК – Прескуре Василь Дарійович). Цікавими та змістовними були виступи Т.В.Морозової та Л.М.Хлус, які поділилися досвідом роботи з питань організації пошуково-дослідницької та позакласної роботи з біології. Вдало проведено методичний практикум  з питання організації сучасного уроку в умовах оновлення змісту освіти  А.Д.Волуцою, В.Д.Прескуре, І.В.Чорною.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше