Інформація
  • Переглядів: 586
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-11-2017, 11:38
11-11-2017, 11:38

Семінар-практикум для учителів біології

Категорія: біологія / Загальноосвітні навчальні заклади

23 листопада 2017 року на базі Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів біології з теми «Активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом поєднання традиційних та інноваційних освітніх технологій на уроках біології з метою створення умов для самореалізації та набуття учнями елементів екологічної компетентності»

Учасників семінару привітали учні Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Директор школи Васильєва О.В. презентувала навчальний заклад та познайомила присутніх з умовами навчання та виховання школярів, напрацюваннями та досягненнями учнівського та педагогічного колективів.

У практичній частині семінару учителі відвідали уроки біології у 10 класі на тему «Віруси-неклітинні форми життя. Їх значення у природі та житті людини» (вчитель Филипчук Н.М., спеціаліст вищої категорії, звання «старший вчитель») та урок біології  у 8 класі на тему «Зорова сенсорна система. Око.» (вчитель Нехаєнко О.С., спеціаліст І категогрії).      Учителі практично продемонстрували колегам можливість використання інформаційно-комунікаційних технологій навчання на уроках біології та поєднання традиційних та інноваційних методів та форм роботи, які активізували учнів на уроці.

Екскурсію в історичний музей школи організовано вчителем історії Черешнюком М.М., де відображено історичні події минулого та сьогодення селища Кострижівки та Буковини.

Учасники семінару відвідали науково-практичну конференцію шкільного наукового товариства (секція «Екологія»). Учні 2-11 класів виступили з актуальними питанням охорони навколишнього середовища.

Виступ шкільного лялькового театру «Мініатюра», під керівництвом Нехаєнко О.С. , який отримав перемогу у проектній діяльності, підняв настрій педагогам району.  

Учителі біології виразили вдячність за цікавий і корисний матеріал, представлений на семінарі. Багато позитивних моментів та спільна праця вчителів принесла гарний результат.

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше