» » » » Турнір юних біологів Буковини: увага на організаційну підготовку.
Інформація
  • Переглядів: 921
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-09-2016, 10:37
13-09-2016, 10:37

Турнір юних біологів Буковини: увага на організаційну підготовку.

Категорія: біологія / ІППОЧО

12 вересня 2016 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася інструктивно-методична нарада оргкомітету турніру юних біологів Буковини. Нарада проводилася відповідно до плану організаційних заходів щодо проведення обласних ігор турніру юних біологів Буковини, затвердженого наказом Інституту післядипломної педагогічної освіти від 07 вересня 2016 №121. Кожен учасник наради мав можливість ознайомитися із основними організаційними документами у роздрукованому вигляді, тому обговорення проводилося у форматі круглого столу.

Обласний етап турніру юних біологів відбудеться 24 вересня 2016 року на базі Чернівецької гімназії №2. Варто зазначити, що змагання юних знавців біології у форматі турніру останнім часом не проводилися, тому очікується участь команд із більшості районів та міст Буковини.

Всеукраїнський турнір юних біологів є командним змаганням з біології, який проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри та конкурси.

Проведення інтелектуальних змагань серед учнів є однією з форм позакласної роботи вчителів з фаху, яка має велике навчально-виховне значення. Такий вид роботи дозволяє учням розширити знання отримані на уроках біології. Але проведення виховних заходів вимагає від педагогів ретельної організаційної підготовки. Саме на це звернула увагу Тамара Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з науково-методичної роботи, кандидат історичних наук, голова оргкомітету, та побажала учасникам наради конструктивної роботи.

Про хід підготовки до турніру юних біологів доповіла методистнауково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППО ЧО, заступник голови організаційного комітету, Родіка Тіміш. Вона зазначила на необхідності дотримання Правил проведення змагань, регламенту змагань та налагодженої співпраці під час турніру.

«Метою турніру є пошук, підтримка та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді», – наголосив Роман Волков, завідувач кафедри молекулярної генетики та біотехнології, доктор біологічних наук, професор, заступник директора з наукової роботи Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ ім. Ю.Федьковича, голова журі. Саме тому важливим є об’єктивна оцінка юних біологів, підтримка та сприяння виявленню їх схильностей, що свого часу допомагає учням у виборі майбутньої професії.

Власним досвідом участі у фінальних етапах Всеукраїнських турнірах поділилася Наталія Куриш, завідувач відділу менеджменту та координації діяльності РМК/ММК ІППО ЧО, заступник голови організаційного комітету. ЇЇ пропозиції щодо удосконалення організаційної роботи будуть враховані під час проведення заходу.

«Кожен захід є спланованою, добре обміркованою дією. Водночас організація нетрадиційних форм роботи з обдарованими учнями ставить перед педагогами умови щодо вирішення нестандартних педагогічних ситуацій», – зазначила Ірина Шепенюк, старший викладач кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін ІППО ЧО.

«Організація змагань вимагає координації дій відповідальних осіб: членів оргкомітету, членів журі, лічильної комісії та ведучих», – зауважила Поліна Чухненко, методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППО ЧО.

На нараді була присутня Лідія Худа, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біохімії та біотехнології, заступник директора з навчально-методичної та навчально-організаційної роботи Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ ім.Ю.Федьковича, заступник голови журі.

Турнір – це змагання школярів у формі рольової гри, що сприяє набуттю умінь розв’язувати складні біологічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях. Саме тому варто організовувати такі заходи.

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (100)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше