Главная > Безпека життєдіяльності / Новини > Вогнеборці навчалися ліквідовувати пожежі під час тактико-спеціальних навчань

Вогнеборці навчалися ліквідовувати пожежі під час тактико-спеціальних навчань


26-11-2019, 10:06. Разместил: Moderator
Ліквідація пожеж вимагає від рятувальників неабиякої швидкості, чітких та злагоджених дій, адже від цих чинників залежить життя та здоров’я громадян. Щоб оперативно реагувати на пожежі та інші надзвичайні ситуації, вогнеборці продовжують підвищувати свою майстерність під час навчань та тренувань в умовах наближених до реальних. Так, 25 листопада, пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели тактико-спеціальні навчання на двох об’єктах: працівники Хотинського районного сектору – на території державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця», вогнеборці 1 державної пожежно-рятувальної частини м. Чернівці – у загальноосвітній школі № 1.
Так, у м. Хотин умовна пожежа виникла в одній з башт Хотинської фортеці. Загорання вчасно помітив охоронець туристичного об’єкту та одразу повідомив рятувальників. У цей час працівники фортеці почали евакуацію туристів та цінних експонатів. До ліквідації цієї умовної залучалися вогнеборці 7 державної пожежно-рятувальної частини м. Хотин.    
Рятувальники 1 державної пожежно-рятувальної частини м. Чернівці провели тактико-спеціальні навчання у загальноосвітній школи. Умовне загорання тут виникло внаслідок короткого замкнення електромережі в одному з класів на першому поверсі навчального закладу. Ліквідувавши пожежу, вогнеборці провели зі школярами урок з правил безпеки життєдіяльності, продемонстрували спорядження та спеціальне обладнання пожежного автомобіля, а також надали дітям можливість загасити умовне полум’я за допомогою пожежного ствола.   
Під час усіх навчань працівники Служби порятунку провели інструктажі з працівниками цих об’єктів щодо дій на випадок виникнення пожеж та різноманітних надзвичайних ситуацій. Окрім цього, були оглянуті шляхи евакуацій, наявність первинних засобів пожежогасіння тощо.  
Фото https://photos.app.goo.gl/WAwk3rkNp7bxi4XC6
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад