Главная > Безпека життєдіяльності / Новини > Рятувальники ознайомили дітей з особливостями своєї роботи

Рятувальники ознайомили дітей з особливостями своєї роботи


25-10-2019, 09:28. Разместил: Moderator
Одразу в двох районах Черінвецької області працівники Служби порятунку сьогодні провели пізнавальні екскурсії для дітлахів. Так, на відвідини 14 державної пожежно-рятувальної частини смт Глибокої прийшли школярі місцевої гімназії, а у 9 державній пожежно-рятувальній частині міста Кіцмань побували вихованці середньої та старшої груп навчально-виховного комплексу №1.
На екскурсіях у пожежно-рятувальних підрозділах вогнеборці розповіли дітям про спорядження, спеціальне обладнання, яке використовують рятувальники у своїй повсякденній роботі, показали пожежний автомобіль, дали змогу приміряти каски та подати воду із пожежного рукава, посидіти в кабіні пожежного автомобіля, зв’язатися із рятувальниками по рації. Діти раділи можливості відчувати себе вогнеборцями, випробувати все. Однаковий інтерес екскурсії викликали як у малюків, так і в гімназистів.  
І учням, і дошкільнятам наостанок фахівці Служби порятунку нагадали основні правила безпеки, котрих потрібно повсякчас дотримуватись, навчили, як запобігти пожежі, наголосили, про що не потрібно забувати, щоб не сталося біди.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/4LCCYNJ2WwGm8ejC6
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад