Главная > Безпека життєдіяльності / Заклади дошкільної освіти області > Рятувальники завітали у гості до вихованців дитсадка

Рятувальники завітали у гості до вихованців дитсадка


19-10-2018, 10:14. Разместил: Moderator
З метою навчання правил безпеки молодшого покоління фахівці Служби порятунку продовжують організовувати різноманітні заходи для вихованців дошкільних навчальних закладів. Зокрема, сьогодні рятувальники завітали у  гості до вихованців ДНЗ № 35 міста Чернівці.
Радості малечі не було меж, адже коли дітлахи вийшли на майданчик, то побачили, що вогнеборці приїхали до них на справжньому пожежному авто. У дворі закладу рятувальники продемонстрували дітям пожежний автомобіль, розповіли про спорядження вогнеборців, показали спеціальне обладнання, яке використовують рятувальники у своїй повсякденній роботі. Діткам пояснили, як вогнеборці ліквідовують пожежу, подаючи воду з пожежного ствола, з чого складається захисний костюм рятувальника. Від побаченого у дітей виникло бажання самим приміряти спорядження фахівців Служби порятунку. Одягнувши захисні каски, малеча відчула себе  справжніми вогнеборцями. 
Окрім цього, рятувальники провели попереджувальні бесіди із присутніми. Вони навчили дошкільнят, що вогонь для людини може бути одночасно і другом, і ворогом, тому потрібно бути дуже обачним у користуванні ним. Дітвору вогнеборці закликали ніколи не гратися сірниками, не вмикати самостійно електроприлади в розетку, адже все це може призвести до пожежі. 
Із вихователями дошкільних закладів рятувальники також провели роз’яснювальні бесіди, під час яких наголосили на важливості дотримання правил безпеки і постійного навчання цих правил малечі. Присутнім продемонстрували, як користуватися первинними засобами пожежогасіння, та роздали інформаційні листівки. 

Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/6K64yQdE7T6n6QXh6
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад