Главная > Безпека життєдіяльності / Заклади дошкільної освіти області > Рятувальники влаштували екскурсію для дітей

Рятувальники влаштували екскурсію для дітей


26-06-2018, 11:47. Разместил: Moderator
У гості до рятувальників Управління ДСНС завжди із задоволенням приходять дітлахи. Під час зустрічей із вогнеборцями малеча дізнається чимало корисного: вивчають правила безпеки, знайомляться з повсякденною роботою працівників Служби порятунку, часто можуть спробувати й самі, як те – бути рятувальником.
Так, 25 червня вихованці ДНЗ № 24 м. Чернівців побували на екскурсії у місцевій пожежно-рятувальній частині. Вогнеборці продемонстрували діткам спеціальний бойовий одяг, в якому вони ліквідовують пожежі, та аварійно-рятувальні автомобілі, розповіли малечі про свою щоденну роботу, провели роз’яснювальну бесіду щодо важливості дотримання правил безпеки і відповіли на всі запитання, які виникли у дошкільнят. Діти приміряли захисний одяг і каски вогнеборців і уважно слухали розповіді рятувальників.
Щоб не трапилось біди, вогнеборці застерегли діток від самостійного вмикання різних електроприладів у розетку, наголосили на можливих небезпечних наслідках, що можуть статися через недотримання правил пожежної безпеки.
Екскурсія дуже сподобалася вихованцям дитсадка. Про це свідчили щасливі посмішки на дитячих обличчях та щира радість в очах малечі.
 
 
Фото  https://photos.app.goo.gl/jVPDEK6atAQcVM1NA
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад