» » » » Вихованці пришкільних таборів вивчали історію пожежно-рятувальної справи Буковини
Інформація
  • Переглядів: 87
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-07-2019, 17:14
10-07-2019, 17:14

Вихованці пришкільних таборів вивчали історію пожежно-рятувальної справи Буковини

Категорія: Безпека життєдіяльності / Новини

Хоча канікули й у розпалі, дітки продовжують здобувати знання у пришкільних таборах. Окрім щоденних занять з іноземних мов, точних наук, фізичної культури, образотворчого мистецтва тощо вихователі пришкільних таборів м. Чернівці урізноманітнюють дозвілля дітей екскурсіями музеями нашого міста. Неабиякий інтерес у школярів викликає Музеї пожежно-рятувальної справи Буковини, де кожен може не тільки оглянути різні експозиції, дізнатися про історію професії рятувальника, а й відчути себе справжнім вогнеборцем. 
Так, 10 липня до Музею пожежно-рятувальної справи Буковини завітали вихованці літніх таборів школи іноземних мов «Way up» та «Перших Київських курсів іноземних мов» м. Чернівці. У музеї діти оглянули експонати, що представлені у різних залах. Зокрема, неабияку увагу відвідувачів привернула колекція шоломів та бойового одягу рятувальників, пожежна техніка минулих років та століть. У свою чергу, працівники музею зосередили увагу дітей на куточку наслідків пожеж, де кожен міг побачити до чого можуть призвести пустощі з вогнем, залишені вдома увімкнені електроприлади тощо. Саме біля цих експонатів рятувальники нагадали дітям й основні правила пожежної безпеки. У кожному залі музею школярі ставили десятки запитань про професію рятувальника у минулому і сьогодні та отримували вичерпні відповіді й цікаві історії. Біля кожного експонату діти залюбки фотографувалися на пам'ять.
Далі вихованці літніх таборів відвідали 1 державну пожежно-рятувальну частину м. Чернівці, що розташована поруч із музеєм. Тут рятувальники розповіли дітям про обладнання сучасного пожежного автомобіля та специфіку своєї роботи. Після огляду техніки хлопчики й дівчатка мали змогу сфотографуватися в авто та погасити умовне загорання, подаючи воду з пожежного ствола. На згадку про відвідини музею та частини, а також для закріплення отриманих тут знань, рятувальники вручили дітям листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2019 (61)
Вересень 2019 (125)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше