» » » » Школярі навчилися правил безпеки під час практичних уроків, побували на екскурсіях у музеї та пожежно-рятувальних частинах
Інформація
  • Переглядів: 348
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-04-2019, 10:33
25-04-2019, 10:33

Школярі навчилися правил безпеки під час практичних уроків, побували на екскурсіях у музеї та пожежно-рятувальних частинах

Категорія: Безпека життєдіяльності / Новини

У області триває Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Тому сьогодні рятувальники продовжили знайомити дітей із особливостями пожежно-рятувальної справи та провели для них різні заходи. 

Зокрема, четвертокласники ЗОШ № 2  та спеціалізованої школи № 41 м. Чернівців відвідали музей пожежно-рятувальної справи Буковини. Під час екскурсії хлопці та дівчата дізналися про історію розвитку пожежної охорони краю, роздивилися пожежну техніку минулих століть та макети вибухонебезпечних предметів часів минулих Світових воєн.  Школярі оглянули експонати у кімнаті пам’яті героїв Чорнобиля, побачили змінну виставку музею, де наразі зібрані фото працівників Служби порятунку під час виконання завдань за призначенням. 

Екскурсії, проте вже до пожежно-рятувальних підрозділів, для вихованців дитсадків та учнів місцевих навчальних закладів провели вогнеборці у Путильському, Кельменецькому, Новоселицькому районах та місті Чернівці. Під час відвідин рятувальники ознайомили дітей з різноманітною спецтехнікою, за допомогою якої вогнеборці ліквідовують різні надзвичайні події. На завершення зустрічей діти мали змогу посидіти у пожежному автомобілі та одягнути каски рятувальників, щоб відчути себе справжнім вогнеборцем.

У Заставнівській гімназії, Чернівецькій ЗОШ № 3, Сокирянській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Петричанському НВК Глибоцького району фахівці Служби порятунку навчили дітей правил безпеки, дій на випадок пожежі та принципів користування первинними засобами пожежогасіння. Саме з цією метою вогнеборці провели у навчальних закладах уроки. У Вижницькій ЗОШ  працівники Вижницького районного сектору провели бесіди із школярами про те, яку загрозу становлять для життя людини вибухонебезпечні предмети і як діяти у разі їх виявлення. У Сторожинецькому районному ліцеї та ДНЗ «Дзвіночок» за участю рятувальників відбулися пізнавальні заняття для дітей із примірянням бойового одягу вогнеборців. 

Користуючись нагодою, рятувальники бесідували не тільки з дітьми. Вогнеборці Путильщини провели інструктаж із працівниками Яблунецького ДНЗ, а працівники Служби порятунку Глибоччини – у Кам’янському ДНЗ. Таким чином, рятувальники розповіли педагогам, яких заходів безпеки треба вжити, щоб застерегти дітей та працівників дитсадка від пожежі. Вогнеборці закцентували увагу, як користуватися вогнегасниками, принципах проведення евакуації та закликали вихователів постійно навчати дітей правил безпечної поведінки. 

У ДНЗ № 52 м. Чернівців рятувальники сьогодні спостерігали за розвагою «Спритні пожежники», яку вихованці дитсадка підготували спеціально для вогнеборців. Найактивніших та наймужніших маленьких «рятувальників» фахівці Служби порятунку нагородили грамотами. До учнів початкових класів ЗОШ № 28 та вихованців гуртків палацу дітей та юнацтва м. Чернівців на заходи у рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності рятувальники приїхали на пожежному автомобілі, продемонструвавши присутнім його оснащення. Старшокласники Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 під час заняття, організованого працівниками Управління ДСНС України у Чернівеьцкій області, навчилися принципів надання домедичної та психологічної допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях, що теж було дуже цікаво дітям. 
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше