Інформація
  • Переглядів: 181
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-04-2019, 16:37
18-04-2019, 16:37

Рятувальники провели навчальну лекцію для студентів

Категорія: Безпека життєдіяльності / Заклади вищої освіти області

Як відомо, пожежі легше запобігти, ніж пізніше її ліквідувати. Тому з метою проведення профілактичної роботи серед молоді, задля запобігання виникнення пожеж та навчання громадян правил безпеки, 17 квітня фахівці Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели навчальну лекцію для студентів Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.  
На початку зустрічі рятувальники продемонстрували студентам презентаційний відеоролик про свою діяльність. Таким чином, фахівці Служби порятунку ознайомили присутніх із тими надзвичайними ситуаціями та пожежами, які упродовж останніх років мали місце у Чернівецькій області, згадали випадки найбільш резонансних пожеж та пояснили, до яких збитків може призвести виникнення вогню. Щоб навчити студентів правильних дій на випадок пожежі, рятувальники роз’яснили дітям, як необхідно поводити себе, коли сталося загорання – вогнеборці розказали про порядок проведення евакуації, необхідність швидкого реагування на пожежу та важливість вчасного повідомлення про неї Службу порятунку. 
Рятувальники не тільки демонстрували відеоролики, щоб присутні краще усвідомлювали важливість їх слів, а й провели практичні навчання, як користуватися первинними засобами пожежогасіння. Молодь дізналася, які є види вогнегасників, як ними можна загасити загорання і що при цьому важливо враховувати. 
Лекція тривала у формі діалогу – студенти ставили рятувальникам багато запитань, на які завжди отримували відповіді. Окрім цього, після зустрічі у молоді залишилося безліч корисних  знань на тему безпеки, що обов’язково стане їм у нагоді в подальшому.  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (49)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше