Інформація
  • Переглядів: 201
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-04-2019, 11:40
11-04-2019, 11:40

Рятувальники провели заняття та навчальну евакуацію в коледжі

Категорія: Безпека життєдіяльності / Новини

10 квітня фахівці Чернівецького міського відділу Управління ДСНС провели заняття на пожежну тему із студентами кооперативного економіко-правового коледжу. Під час зустрічі  рятувальники навчили присутніх правил безпеки та дій на випадок пожежі в закладі. Зокрема, працівники Служби порятунку наголосили, що у разі виникнення загорання у приміщенні слід негайно провести евакуацію  студентів і персоналу закладу в безпечне місце, де їх життю нічого не загрожуватиме. Рятувальники зазначили, що педагогам варто слідкувати за тим, щоб на виходах не утворювалась тиснява, а після евакуації перевірити, чи всі діти покинули будівлю. Також фахівці Чернівецького міського відділу провели навчальний інструктаж щодо правильного використання первинних засобів пожежогасіння. Присутнім пояснили, які види вогнегасників існують, де вони повинні розташовуватись, як ними скористатись.
Після цього у коледжі відпрацювали дії на випадок пожежі. Персонал закладу повідомив на лінію 101 про умовну пожежу та розпочав евакуацію. Вишикувавшись у дворі, викладачі перевірили, чи всі студенти  покинули приміщення.  Далі за викликом прибули рятувальники 2 державної пожежно-рятувальної частини міста Чернівці та продемонстрували свої дії з гасіння пожежі у коледжі. 
Після проведення умовної евакуації студентам показали  техніку та спорядження, яке використовують пожежно-рятувальні підрозділи. Діти дізналися від рятувальників принцип роботи пожежного автомобіля та мали змогу власноруч подати воду з пожежного рукава, приміряти спорядження вогнеборців. 
Захід був корисним як для студентів, так і для педагогів коледжу, адже отримані під час нього знання надали впевненості працівникам навчального закладу і дітям, як діяти в загрозливій ситуації.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (40)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше