» » » » Рятувальники та представники Товариства Червоного Хреста провели заняття для студентів
Інформація
  • Переглядів: 181
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-02-2019, 13:42
1-02-2019, 13:42

Рятувальники та представники Товариства Червоного Хреста провели заняття для студентів

Категорія: Безпека життєдіяльності / Новини

1 лютого працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області разом із представниками Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели для студентів вищого професійного художнього училища № 5 заняття щодо дій у разі виникнення пожежі та принципів надання домедичної допомоги постраждалим. Завдяки спільним зусиллям рятувальників та представників Товариства Червоного Хреста під час заходу молодь змогла не тільки почути корисну інформацію, а й відпрацювати певні дії на практиці. 
Зокрема, на початку зустрічі перед студентами виступили фахівці Управління ДСНС України у Чернівецькій області, котрі розповіли присутнім про випадки пожеж, які сталися на території області, їх наслідки. Рятувальники наголосили: будь-якому загоранню можна запобігти, якщо свідомо ставитися до дотримання правил безпеки. Вогнеборці навчили молодь цих правил, вказали, що можна, а чого не варто робити, користуючись електро- та газовими приладами, пічним опаленням, розповіли про можливі наслідки необережного поводження  з вогнем та під час паління. Окрім цього, рятувальники навчили студентів, як поводитись у разі пожежі. Фахівці Служби порятунку пояснили, як потрібно виходити з охопленого вогнем приміщення, як діяти у задимленому середовищі та продемонстрували тематичний відеоролик.
Далі заняття продовжили представники Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Вони вели мову про те, як правильно надати домедичну допомогу постраждалим. Студентів навчили, як проводити серцево-легеневу реанімацію, надавати допомогу при опіках та отруєнні чадним газом. Представники Товариства Червоного Хреста наголосили, що вчасно та кваліфіковано надана допомога є запорукою збереження людського життя, тому важливо знати і вміти проводити такі заходи. 
Наостанок, щоб закріпити здобуті знання, студенти практично спробували зробити штучне дихання та непрямий масаж серця умовному потерпілому. 
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (20)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше