Інформація
  • Переглядів: 215
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-11-2018, 12:22
21-11-2018, 12:22

Фахівці Служби порятунку навчили дітей, як поводитись під час пожежі

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Безпека життєдіяльності

Коли трапляється екстрена ситуація, потрібно чітко знати, що слід робити. Саме тому рятувальники приділяють велику увагу навчанню громадян правил безпечної поведінки. Зокрема, 20 листопада фахівці Управління ДСНС завітали до гімназії № 3 міста Чернівців. У навчальному закладі вогнеборці провели для школярів урок безпеки. 
Спочатку рятувальники назвали дітям причини, які найчастіше призводять до пожеж у побуті – необережне поводження з вогнем, дитячі пустощі з сірниками, недотримання правил безпеки при експлуатації пічного опалення та електроприладів, коротке замкнення електромережі. Фахівці пояснили школярам, як не допустити загорання у будинку, продемонстрували тематичні відеоролики, навчили, що робити, коли вже сталася пожежа. Рятувальники наголосили, що не варто гаяти часу і слід відразу повідомляти про пожежу за номером 101. Разом із тим, незначне загорання можна спробувати погасити самостійно за допомогою підручних засобів – води, піску, ковдри – чи вогнегасника. Тому працівники Управління ДСНС на практиці продемонстрували учням, як користуватися первинними засобами пожежогасіння.
Також школярів навчили, як надати домедичну допомогу постраждалому під час пожежі. Фахівці медичної Служби ДСНС підкреслили, що головне правило такої допомоги – «не нашкодь». Тому з усіма травмами краще одразу звертатися до лікувального закладу чи викликати на місце події швидку. Але якщо постраждалому потрібно швидко зробити штучне дихання або непрямий масаж серця – навіть підлітки повинні знати, як саме це здійснити. Присутнім розповіли основні принципи надання такої допомоги, показали, як проводити дії, після чого діти мали змогу відтренувати свої навички практично.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (13)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше