» » » » Вогнеборці та представники Товариства Червоного Хреста провели спільний захід у дитсадку
Інформація
  • Переглядів: 177
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-08-2018, 12:16
28-08-2018, 12:16

Вогнеборці та представники Товариства Червоного Хреста провели спільний захід у дитсадку

Категорія: Безпека життєдіяльності / Новини

Безпечне дитинство малечі – запорука їх щасливого майбутнього. Саме тому рятувальники постійно організовують заходи  у навчальних закладах, нерідко залучають до їх проведення представників інших організацій. Зокрема, сьогодні працівники Служби порятунку спільно із обласною організацією Товариства Червоного Хреста України завітали до дитсадка № 9 міста Чернівців. 
Захід складався із двох частин, підготовлених для малечі та працівників закладу. Спочатку увесь педагогічний колектив установи зібрався у музичній залі дитсадка, де представники Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели для присутніх практичне заняття з домедичної допомоги. Фахівці навчили педагогів принципів надання невідкладної допомоги, розповіли про непрямий масаж серця та штучне дихання, наочно продемонстрували, що робити, коли, до прикладу, дитина проковтнула якийсь сторонній предмет чи захлиснулася. Всі ці прийоми працівники дитсадка відпрацьовували на практиці, тренуючись надавати домовому умовному потерпілому на манекенах. 
Далі захід продовжився у дворі закладу. Дошкільнята були вражені, що до них у гості приїхали рятувальники на справжньому пожежному авто. 
Під час зустрічі із вихованцями садка, фахівці Служби порятунку продемонстрували дітворі пожежно-рятувальне обладнання, вказали, як і для чого його використовують вогнеборці. Рятувальники пояснили, що під час ліквідації пожеж вони завжди працюють у спеціальних костюмах, що захищають їх від вогню. Діти мали змогу побачити, які ці костюми, приміряти захисну каску вогнеборців, спробувати подихати у спеціальному апараті захисту органів дихання та зору – саме тому, в якому рятувальники працюють у задимлених приміщеннях. Дітям було цікаво побачити, як подається вода через пожежний рукав, чимало малюків самі ліквідовували умовну пожежу.
Із вихователями дошкільного закладу рятувальники також провели роз’яснювальну бесіду, під час якої наголосили на важливості дотримання правил безпеки і постійного навчання цих правил малечі.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (41)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше