Інформація
  • Переглядів: 283
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-06-2018, 10:04
1-06-2018, 10:04

«Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Безпека життєдіяльності

31 травня рятувальники районних підрозділів Управління ДСНС організували пізнавальні акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для молоді. 
Зокрема, у місті Вижниця на Центральній площі вогнеборці влаштували показові виступи та демонстрацію техніки й рятувального спорядження. Учасники розглядали пожежно-рятувальну техніку та оснащення, які перебувають на озброєнні у підрозділі. Кожен охочий міг спробувати самостійно попрацювати, як рятувальник, та приміряти спеціальний одяг вогнеборців. 
Кульмінацією проведення акції став показовий виступ фахівців Гірського пошуково-рятувального відділення Аварійно-рятувальної частини. На майданчику присутні спостерігали за тим, як рятувальники проводили пошук та порятунок умовних потерпілих. За легендою, у будівлі готелю внаслідок змодельованого землетрусу було частково зруйновано три поверхи. Фахівці Служби порятунку виявили  трьох постраждалих, яких транспортували донизу, використовуючи спеціальне альпіністське оснащення. При цьому рятувальники демонстрували, як слід надавати домедичну допомогу та проводити іммобілізацію кінцівок, транспортувати на ношах умовних потерпілих, які зазнали найважчих травм. 
Під час проведення акції молоді також було наголошено на правилах безпечної поведінки під час перебування в лісі та відпочинку у горах.
Працівники Служби порятунку Герцаївського району провели акцію на території Всеукраїнського центру реабілітації інвалідів «Віра, Надія, Любов» у селі Банчени. Під час заходу рятувальники навчали присутніх, як діяти у випадку пожежі. Для цього у закладі провели навчальну евакуацію, після чого вогнеборці додатково практично навчали присутніх, як користуватися первинними засобами пожежогасіння. У дворі реабілітаційного центру рятувальники  демонстрували учасникам акції свій бойовий одяг, захисні каски вогнеборців. Присутні із цікавістю розглядали апарат захисту органів дихання і зору, різноманітні інструменти, які рятувальники використовують під час виконання завдань за призначенням. 
Разом з тим, велика увага під час заходу була приділена інформаційно-роз’яснювальній роботі з населенням. Працівники Герцаївського районного сектору Управління  ДСНС наголосили громадянам, що відповідальне ставлення до дотримання правил безпеки є запорукою  збереження власного життя і здоров'я, та вручили присутнім тематичні листівки.
 
Впродовж березня-квітня у Чернівецькій області тривав конкурс дитячої творчості «Рятувальник – професія героїчна», переможців якого визначили у травні. До розгляду журі було подано понад 300 оригінальних робіт у різних номінаціях – «Малюнок», «Плакат», «Рукоділля». Очевидно, що кожна дитина старалася якнайкраще виконати свою роботу, щоб перемогти у конкурсі. Серед учасників журі обрало майже 30 переможців, яких наприкінці навчального року нагородили рятувальники.
Почесні грамоти та цінні призи від Служби порятунку отримали діти із Кіцманського, Кельменецького, Новоселицького, Заставнівського, Глибоцького, Герцаївського, Сокирянського, Вижницького районів та міста Чернівці. Школярі та вихованці позашкільних гуртків раділи, що їх старання оцінило журі, адже в кожному малюнку чи витворі рукоділля діти чуттєво передали своє ставлення до роботи вогнеборців, пожежної тематики, а у номінації «Плакат» порушували гострі соціальні проблеми та закликали всіх дбати про власну безпеку. 
Рятувальники подякували дітям за участь у конкурсі та побажали їм безпечних канікул без надзвичайних ситуацій.
 
Фото

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше