» » » » Рятувальники ознайомили дітей з особливостями своєї роботи та навчили правил безпеки
Інформація
  • Переглядів: 313
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-05-2018, 09:38
31-05-2018, 09:38

Рятувальники ознайомили дітей з особливостями своєї роботи та навчили правил безпеки

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Безпека життєдіяльності

Для того, щоб молоде покоління мало краще уявлення про те, як працюють пожежно-рятувальні підрозділи під час ліквідації пожеж, а також навчити дітей правил безпечної поведінки, співробітники Управління ДСНС України у Чернівецькій області регулярно проводять зустрічі з вихованцями навчальних закладів. Зокрема, 30 травня до групи пожежогасіння Аварійно-рятувальної частини завітали учні загальноосвітньої школи села Кам’яна Сторожинецького району, а учні Чернівецького ліцею №4 та гімназії № 7 відвідали Музей пожежно-рятувальної справи та завітали до Державної пожежно-рятувальної частини № 1.
Рятувальники ознайомили школярів із правилами пожежної безпеки. Вони розповіли дітям, куди потрібно телефонувати та як поводити себе в разі виникнення пожежі. В подальшому школярі ознайомилися з пожежними автомобілями, які стоять на озброєнні підрозділу. Рятувальники продемонстрували дітлахам оснащення автомобілів та роз’яснили, як такі машини працюють під час пожежі.
Крім того, учні школи мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками, побувавши всередині пожежного автомобіля та примірявши на себе бойове спорядження.
Водночас, велику увагу під час проведення екскурсій рятувальники приділили проведенню роз’яснювальних бесід із дітьми щодо важливості дотримання правил безпечної поведінки, школярам нагадали правила пожежної безпеки в побуті та на природі, а також як безпечно відпочивати біля води.
Подібні заходи також відбулися в Заставні та Хотині. До Державної пожежно-рятувальної частини № 5 завітали учні Заставнівської гімназії, а до ДПРЧ-7 м. Хотина – вихованці міської ЗОШ № 1.
 
Фото
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (41)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше