Інформація
  • Переглядів: 334
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-02-2018, 17:34
22-02-2018, 17:34

Рятувальники розповіли молоді про загрозу вибухонебезпечних предметів

Категорія: Безпека життєдіяльності / Заклади вищої освіти області

22 лютого фахівці Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели заняття на тему «Вибухонебезпечні знахідки та правильні дії у разі їх виявлення» для студентів Чернівецького професійного будівельного ліцею. Присутнім, серед яких у навчальному закладі переважно юнаки, рятувальники та фахівці Групи піротехнічних робіт пояснили, що інколи, помітивши на вулиці підозрілий предмет, люди не надають йому належної уваги та не усвідомлюють, яку небезпеку він становить. Однак, важливо пам’ятати, що навіть застарілі боєприпаси, котрі пролежали в землі десятки років, можуть зберігати свою бойову здатність, тому, знайшовши їх, обов’язково треба дотримуватись правил безпеки.
Рятувальники вказали, що при знайденні вибухонебезпечного предмета слід відразу огородити місце його виявлення підручними засобами яскравих кольорів та негайно повідомити людей довкола про можливу небезпеку. Очікуючи на прибуття спецслужб, треба відійти від знахідки на відстань, не менше 100 м. При цьому заборонено торкатися підозрілих предметів, пробувати розібрати їх та навіть користуватися мобільними телефонами, бо це все може спровокувати вибух. 
Фахівці Групи піротехнічних робіт продемонстрували студентам макети застарілих артилерійських снарядів, мінометних мін, гранат та інших боєприпасів. Піротехніки вказали, що минулого року на території області було знайдено та знищено  86 застарілих боєприпасів часів Першої та Другої світових воєн, а цього року на Буковині вже також знайшли один вибухонебезпечний предмет. 
Також піротехніки продемонстрували присутнім захисне спорядження, яке вони використовують при виконанні робіт, та металошукач, за допомогою якого проводять пошук вибухонебезпечних предметів. 
 
Фотозвіт
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (25)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше