Главная > Новини > Бої юних знавців географії у розпалі

Бої юних знавців географії у розпалі


31-10-2013, 10:46. Разместил: Anatoly
Сьогодні, 31 жовтня 2013 р., на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей сільської місцевості стартували І чвертьфінальні бої ІХ Всеукраїнського турніру юних географів. У інтелектуальних змаганнях беруть участь 22 команди із усієї України (105 учасників). Нагадаємо, що Турнір проводиться за олімпійською системою у три етапи: чвертьфінал, півфінал та фінал. До півфіналу потрапляють лише команди – переможці чвертьфіналів. Школярі змагаються у формі рольової гри, що передбачає наявність таких ролей: Доповідач, Опонент, Рецензент та Спостерігач. Доповідач викладає суть розв'язку завдання, акцентуючи увагу на основних географічних ідеях та висновках, використовуючи ілюстративний матеріал (таблиці, графічні зображення, комп'ютерні презентації ) для кращого представлення власного бачення суті проблеми, викладеної у запитанні. Опонент критично аналізує доповідь, вказує на позитивні моменти виконання завдання та доповіді, але передусім на помилки та недоліки. Рецензент дає загальну оцінку виступу Доповідача, об'єктивності виступу Опонента, суттєвості запитань і відповідей та коректності поведінки Доповідача та Опонента в ході дискусії. Спостерігач може брати участь лише у загальній дискусії команд. При оцінюванні відповідей учасників боїв враховуються також залучення наукової літератури, повнота розкриття питань, ораторські здібності, вміння вести наукову дискусію, ілюстрування доповіді. 
Відповіді учасників оцінюватиме висококваліфіковане журі, до складу якого увійшли декани, викладачі географічних факультетів провідних вищих навчальних закладів України. Робота змагань триває. Бажаємо командам успіхів!

Бої юних знавців географії у розпаліБої юних знавців географії у розпаліБої юних знавців географії у розпаліБої юних знавців географії у розпаліБої юних знавців географії у розпалі

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад