Главная > Новини > Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодні

Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодні


30-10-2013, 19:12. Разместил: Anatoly
28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України.
Напередодні цього дня, в Глибоцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст пройшло ряд заходів, приурочених цій даті. Зокрема, члени клубу "Феміда" під керівництвом Скибінської Л.С. провели круглий стіл на тему : "Дорогами Перемоги". Також було організовано перегляд документального фільму "Перемога". У шкільній бібліотеці Цуркан М.Н. провела огляд літератури "Вони кували Перемогу". Учні школи разом зі своїми вчителями Ткачук Т.М. та Марчук К.І. вшанували пам'ять загиблих односельчан біля пам'ятника воїнам-визволителям у селищному парку. 
Десятикласники для своїх товаришів з 9-х класів підготували та провели усний журнал " До визволення України від німецько-фашистських загарбників". Конкурс малюнків на військову тематику був проведений серед учнів 5-7 класів, а також виставку військових фотографій .які є кінохронікальними кадрами часів Великої Вітчизняної підготували учні 7-11 класів.
Такі заходи дають змогу учням поглибити знання про героїчне минуле нашого народу, допомогти усвідомити велич подвигу у вирі другої світової війни, виховувати в учнів пошану і повагу в тих, хто ціною свого життя здобув перемогу.

Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодніТих днів у пам'яті не стерти і сьогодніТих днів у пам'яті не стерти і сьогодніТих днів у пам'яті не стерти і сьогодніТих днів у пам'яті не стерти і сьогодні

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад