Інформація
  • Переглядів: 1083
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 30-10-2013, 19:08
30-10-2013, 19:08

Педагогічні читання у Грушівському НВК

Категорія: Навігація / Новини

29 жовтня 2013 року, під час осінніх канікул у Грушівському НВК відбулися педагогічні читання, як один із заходів з покращення педагогічної майстерності педагогічних працівників, направлений на відкритий обмін досвідом з навчання та виховання учнівської молоді.
Педагогічні читання пройшли на досить високому методичному рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення. Педагогічні читання відбулися на тему «В.О.Сухомлинський і сучасна школа», та обговорення його педагогічної праці «100 порад учителеві».
Як основний напрямок підготовки до педагогічних читань педагогам було запропоновано поєднати питання навчання, виховання та психологічної підтримки молоді. Тому мета педагогічних читань:
- підвищувати науково-методичний рівень професійної компетентності педагогів, пропагувати запровадження такої форми масової методичної роботи як педагогічні читання в освітній процес;
- забезпечення обміну професійним досвідом щодо використання ідей педагогіки В.О. Сухомлинського;
- залучати молодих спеціалістів до процесу вивчення, обговорення та аналізування різноманітних аспектів педагогічної спадщини і наукових концепцій сьогодення;
- поширювати та впроваджувати позитивний досвід інноваційної роботи з учнями.
Робота була плідною і цілеспрямованою. Піднято багато цікавих питань, які педагогічний колектив взяв на контроль з метою виконання та керівництва в роботі. Визначені основні напрямки роботи з адаптації учнівської молоді.
Педагогічні читання стали для педпрацівників тим джерелом, яке допомогло зрозуміти важливість процесу зміни самого себе, відкриття у собі нових можливостей, таланту, педагогіки, яка несе радість і світло, духовну висоту і творчий пошук, зігріта безкінечною вірою у Дитину, педагогіки, яка не знає кордонів, безкінечна у часі, невичерпна у своєму розвитку.
Свої думки порівнювали з роздумами В.О. Сухомлинського і підтвердили словами самого педагога, що «діяльність вчителя – це повсякденна творчість, постійний пошук».

Педагогічні читання у Грушівському НВКПедагогічні читання у Грушівському НВКПедагогічні читання у Грушівському НВКПедагогічні читання у Грушівському НВКПедагогічні читання у Грушівському НВК

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше