Інформація
  • Переглядів: 1926
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 30-10-2013, 13:34
30-10-2013, 13:34

Сучасні технології у гуртковій роботі

Категорія: Навігація / Новини

«Наша мета – щоб у кожному куточку нашого краю позашкільна освіта процвітала. Щоб вона відповідала сучасним стандартам. Ми робимо впевнені кроки у цьому напрямку, - розповів присутнім головний освітянин краю Михайло Бауер на підведення підсумків Всеукраїнського семінару-практикуму голів методоб’єднань та керівників гуртків 25 жовтня 2013 р., на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».
З цією метою на базі Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений районний семінар керівників технічних гуртків на тему «Відродження ремесел притаманних Буковині на гурткових заняттях за допомогою сучасних технологій». У роботі семінару брав участь Бирка М.Ф., доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО та член спілки художників Украйни, викладач Вижиницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка В.П.Запорожець. Відкрив семінар директор школи Акатріні М.М., котрий розповив про історію школи, про досягнення школи, про випускників школи. Ванзуряк Н.В., директор Глибоцького БТДЮ ознайомила присутніх з планом семінару, з метою семінару. У рамках семінару було проведено відкрите заняття гуртка на тему «Інкрустація торцевим металом», керівником гуртка Карпюк І.І. На занятті керівник гуртка наглядно показав, як можна використовувати сучасні технології. Також був проведений круглий стіл з теми «Використання ІКТ на гурткових заняттях: плюси та мінуси» ( керівник гуртка Корня В.І.). Всі учасники семінару також брали участь у майстер - класі по випалюванні. Викладач ВКПМ ім. В.Ю.Шкрібляка провів виставку своїх робіт. 
Я підсумок семінару, був зроблено висновок, що сьогодні, з огляду на сучасні реалії, вчитель повинен вносити в навчальний процес нові методи подачі інформації. Виникає питання, навіщо це потрібно? Це потрібно для того щоб з використанням комп'ютерних мереж і онлайнових засобів, школи отримали можливість подавати нову інформацію таким чином, щоб задовольнити індивідуальні запити кожного учня.

Сучасні технології у гуртковій роботіСучасні технології у гуртковій роботіСучасні технології у гуртковій роботіСучасні технології у гуртковій роботіСучасні технології у гуртковій роботіСучасні технології у гуртковій роботіСучасні технології у гуртковій роботіСучасні технології у гуртковій роботіСучасні технології у гуртковій роботі

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше