Главная > Новини > Культура добросусідства

Культура добросусідства


9-10-2013, 17:15. Разместил: Anatoly
Сьогодні, 9 жовтня 2013 року, на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся навчальний семінар - тренінг на тему «Культура добросусідства». 
У тренінгу взяли участь: М.М.Одинак, завідувач науково-методичного центру безперервної педагогічної освіти ІППО ЧО; М.А. Араджионі, старший науковий співробітник Кримської філії інституту інноваційної технології; Ганна Олексіївна, старший викладач кафедри інституту післядипломної освіти Кримської республіки та вчителі початкових класів, вихователі дошкільних установ Чернівецької області. 
Марія Маноліївна Одинак привітала учасників семінару, детально розповіла про даний проект та побажала плідної роботи. 
Основний зміст проекту: Навчальний курс "Культура добросусідства" є інтегрованим, він систематизує знання, вже набуті учнями в процесі освоєння навчальних предметів інваріантної частини Базового навчального плану, і нові дані з краєзнавства, джерелознавства, етнічної історії регіону, етнографії, аксіології та конфліктології, набуті під час вивчення цього курсу. Його метою є виховання соціально компетентних, критично мислячих і толерантних осіб, свідомих громадян і патріотів своєї Батьківщини, добре обізнаних з рідним краєм, які прагнутимуть відповідально керувати його життєдіяльністю, зберігати і приумножувати його природний, економічний і культурний потенціал.

Культура добросусідстваКультура добросусідстваКультура добросусідства

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад